cvi

Cvičení nejen pro maminky: Z domova a za hubičku!

Zlomenej malíček mi udělal trochu čáru přes rozpočet. Přestala jsem chodit cvičit a tak jsem začala cvičit doma, kde si určím, jaké cviky, zvládnu a které kvůli noze dělat nemůžu. Nedávno jsem si na instagramu všimla jedné pilates stránky. Mrkla jsem na webovky a hodně mě to zaujalo.

Jsou to stránky onlinepilates.cz a musím říct, že mě fakt nadchly. Dělá to nějaká Kristýna, která nejen, že tam má super videa, ze kterých si můžete vybrat, jestli chcete cvičit záda, ruce, břicho, zadek nebo nohy, ale píše tam i o jídle a co mi přijde úplná pecka, je to, že každé pondělí u ní vychází plán na nadcházející týden. Na každý den tam máte video, které byste měli splnit. Většina z nich má třeba dvacet minut, půl hodiny, což je super a odcvičit to můžete i za asistence dětí. A pokud nejedete ten plán, můžete si vybrat i video podle délky a náročnosti. Během každého cvičení dává u některých cviků dokonce alternativy obtížnosti, což je fajn, pokud začínáte.

Já si to většinou pouštím ráno. Miky vstává asi o hodinu dřív než Emi, takže ho přebalím, položím na hrací deku a odcvičím si nějaké video. Když mi zbyde ještě čas, přidám si pár cviků navíc, co si pamatuju z hodin pilates, na které jsem docházela. No a když je vzhůru i Emi, tak ji docela baví mě napodobovat (většinou se mi ale válí jen na pilates válci, kterej mi koupila máma). Zatím jsem ty týdení plány, co na stránkách jsou, nezkoušela. Vždycky došlo na nějaké video, co jsem tam našla. Zatím jen na zkoušku. To je na tom taky super – jsou tam videa na zkoušku, která jsou zdarma. Takže zjitíte, jestli vám cvičení s Kristýnou vyhovuje nebo ne. No a pokud ano, platí se měsíčně 199 korun, což je v dnešní době, kdy z vás fitka tahají tisíce, opravdu nic.

Musím říct, že já si to cvičení s ní opravdu užívám, protože přesně řekne co a jak, kde při cvicích zpevnit, zatnout, co nedělat a vím, že to nedělám špatně. Musím si to členství už zaplatit. Do teď jsem klikala na video na posilování břicha a zadku, které bylo zdarma (víc takových lidí a ta holka na tom chudák nevydělá a přitom by si to zasloužila)! No zkrátka a dobře – je čas najet na její týdenní plány. To budou teprve výsledky! Fakt se na to těším  ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 595 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)