snimek deagostini

Figurky čtou dětem na dobrou noc! Audioknihy, které si naše děti zamilovaly

Jestli mám něco ráda, je to čtení pohádek dětem před spaním. No dobře – rozčiluje mě, když děti nedávají pozor, co čtu, ale mám ráda tu chvíli, kdy si s nimi vlezu do postele, čtu, Miky a Emi mi nakukují přes rameno a buď k tomu mají komentáře a nebo otáčejí listy.

Když se mi ozvali z DeAgostini kvůli spolupráci s tím, že by mi rádi poslali pro děti audioknížky, nebyla jsem si jistá, jestli audioknížky doma chci, protože jsem měla pocit, že když Emilce a Mikuláškovi pustím audiopohádku, prostě je tím “odbydu”. Plus jsem si přála, aby měli ke klasickým knížkám vztah.

Nicméně pak jsem rozklikla, o jaké pohádky jde, uviděla reproduktor a krásné pohádkové postavičky, které když na reproduktor posadíte, začnou přehrávat danou pohádku, ke které figurka patří. No a bylo rozhodnuto! Naše děti milují pohádky Hledá se Nemo a Sněhurka a sedm trpaslíků, takže jsem na nabídku spolupráce kývla i kvůli těmto knížkám.

r obdel uvod

Na těchto kouzelných audiopohádkách se mi líbí, že z knížky můžete dětem číst vy a nebo prostě a jednoduše postavit figurku,  na reproduktor a poslouchat. Každý příběh začíná hudbou z dané pohádky a děti hned zpozorní. Je na vás, jakou si zvolíte hlasitost.

lev na kostce

Když přišel balík, nevydržela jsem čekat až do večera a rozbalila jsem to dětem už odpoledne. Začali jsme Lvím králem. Během toho jednoho odpoledne Emilka Lvího krále pustila asi desetkrát! Plus ho chtěla pustit pak i před spaním. Vůbec jsem u dětí nečekala tak silnou reakci a takové nadšení! Navíc – s reproduktorem uměly manipulovat hned od začátku lépe než já.

Přiznám se vám k lehce trapné historce. K tomu reproduktorku je krátký USB kabel na nabíjení. Já koumala, jak to mám kde zapojit do zásuvky a Emi mi to vzala z ruky a říká: “Mami, tady je kolečko a tím se to zapne. Dívej!” A postavila lva na reproduktor a zapnula to. Bez kabelu pochopitelně a pohádka začala hrát. No… Takže prosím vás! Ten kabel je jen pak na dobití reproduktoru :D Vůbec to nemusí být v zásuvce a reproduktor můžete postavit, kam se vám hodí a kam potřebujete.

repráček

Naše večery teď vypadají následovně. Přečteme knížku, kterou si děti vyberou ze své knihovny a když už je tam nechávám já nebo manžel samotné, pustíme jim audiopohádku. Děti si nestěžují, že už odcházíme pryč, leží a poslouchají. Ve chvílích, kdy už jste po celém dni kaput vám to rozhodně usnadní večery.

Mimochodem, pořád jsem přemýšlela, odkud ten hlas, co čte pohádku, znám. A pak blik cvak, mozečku to došlo! Phoebe z Přátel! Hlas Stanislavy Jachnické se k těm pohádkám krásně hodí a je moc příjemný na poslech.

Pohádek mají v DeAgostini mnohem víc než těchto pět, co máme doma. Mám pro vás samozřejmě link přes který si můžete tyhle audiopohádky v předprodeji objednat. https://bit.ly/matkyvnesnazich-disney-deagostini Do objednávky zadejte svůj speciální kód DISNEYCZPRO a dostanete k tomu dárek navíc. Svačinový box se Štístkem z pohádky 101 dalmatinů. Ještě něco málo k ceně. První knížka je za 39 korun, u druhé, ke které je reproduktor, je cena 199. Všechny ostatní jsou pak už také za 199.  ;-) Za mě moc hezký dárek k Vánocům.

Tolik ode mě dnešní inspirace. Dejte mi vědět, jak vás tyhle knížky s reproduktorem zaujaly. :heart:

IMG_0468

r lví král

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 600 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

2 Komentáře

 • Martina 11. dubna 2021 12:02

  Šmejd co nefunguje, reklamace ae nedovoláte…

  • Tereza
   Tereza 17. dubna 2021 23:33

   Fakt jo? Pošlete mi nějaké číslo Vaší objednávky. To teda nechci doporučovat něco, co nefunguje a navíc se značka neumí chovat k zákazníkům. Plus mi do mailu napište, jak jste to řešila apod. tereza@matkyvnesnazich.cz Zkusím napsat slečně, co mě kontaktovala.

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)