výřez

Tipy na dekorace, betlém i doplňky do pokojíčku

Nevím vlastně, jestli jsem vám o tom říkala, ale nad garáž jsme přistavovali ještě jeden pokoj, ze kterého je teď nová ložnice, aby z naší staré ložnice mohl být druhý dětský pokojíček (a přitom se mi zachovala ještě jedna místnost na šatnu !!! :D) . Zatím tedy děti chtějí spát spolu v jednom pokoji, takže děláme jeden hrací a druhej spací pokoj. Nemusím vám ale říkat, že když nakoupíte všechno, co potřebujete, jste v tom za bambilion.

Asi před čtrnácti dny jsem se začala poohlížet po poličkách do dětského pokoje. Vzhledem k tomu, že jsme dětem koupili domečkovou tapetu, chtěla jsem k tomu poličky ve tvaru domečku. Dívala jsem se na internetu a teda, fakt mě překvapilo, jak jsou ty poličky ve tvaru domečku někde drahé.  A znáte takový to, že na něco myslíte, přejete si to a ono se to stane? :) Já si takhle v hlavě přeju hodně a mám pocit, že ty věci za mnou fakt přicházejí samy.

Nedávno jsem říkala manželovi: “Kdyby mě tak někdo oslovil na spolupráci, co by se týkala dětských pokojíčků, abychom to nemuseli kupovat.” Muž říkal: “No, tak to by byla fakt náhoda.” Je to pár dní, co se mi ozvali ze stránek  Čisté dřevo jestli bych se nechtěla podívat k nim na stránky a povědět o nich svým čtenářkám. Že si můžu od nich vybrat, co budu chtít. No – hnedka jsem na ně nalítla a hledala domečkové poličky a hele! Našla! Moc pěkný, ve třech velikostech, s krytou zadní stranou nebo bez a navíc mě strašně potěšilo, že za úplně normální ceny. Myslím, že za tu částku 159 nebo 219 korun si je může dovolit úplně každý a neutratíte za to tisícovku. Navíc to mají pečlivě a poctivě zpracované.

20201118_114226 20201118_123306

Vesmír ale vyslyšel i moje dlouhodobé přání.

Snad tři roky se už s manželem bavíme o betlémech. Že si musíme nějaký na Vánoce pořídit, ale nikde nás žádný nezaujal. Buď to byly strašlivé kýče a nebo se nám nelíbilo provedení. Chtěli jsme něco jednoduchého a přitom pěkného, co by se líbilo i dětem a vydrželo by nám to roky. Betlém, který vydrží až do doby, kdy budou naše děti velké, abychom měli i v jejich dospělosti něco, co nás bude pořád spojovat s jejich dětstvím. Že ten betlém budeme vytahovat rok co rok na Vánoce a pořád bude vypadat hezky. Ale žádnou velkou divočinu – tu obstará stromek a veškerá vánoční výzdoba v domě.

Betlémů mají na stránkách nespočet a fakt se mi líbí, že jsou v cenovém rozpětí, které si opět může dovolit každý. Betlémy jim začínají na 150 korunách a končí na bez mála čtyřech tisících korun. Nás zaujala nás kombinace dvou typů dřeva, betlém vyrobený ze smrku a lípy. Na fotce mi přišel hezkej, ale ve chvíli, kdy nám zásilka přišla a já jsem rozbalila krabici, jsem si z něho sedla úplně na zadek, protože je fakt nádhernej. Natočím vám ho i do stories, protože je fakt boží a jsme z něj s Vášou úplně hotoví.

20201118_135219 20201118_135146

No a poslední věc. Víte, jakej jsem olejovej magor a že esenciálních olejů mám už milion a už dlouho se poohlížím po krabičce, do které bych si je mohla ukládat a měla v nich trochu přehled.. Tu jsem u nich taky našla v kategorii “úložné boxy“. Tyhle dřevěné krabičky mají v různých velikostech. Více ve stories :)

20201120_075034

20201120_075045

20201118_123306

Jsou rozdělené na různé použití, ale třeba i na čaje nebo lahve vína. Na to víno mi to přijde teda obzvlášť dobrý. Když chcete dát někomu jako dárek víno, koupíte tu dřevěnou krabici, dáte tam dvě lahvičky a dárek jak vyšitej a moc pěkný balení. Kromě takhle malých dřevěných krabiček mají i úložné prostory do pokojíčků, nábytek nebo hračky. Tahle firma dělá i gravírování do dřeva, takže vám tam můžou vypálit cokoliv na přání. Zrovna ve spojitosti s alkoholem a lockdownem bych hnedka pár tipů na text na tu krabici s vínem měla. :D

Tak doufám, že jste k nim mrkli. Ne proto, že jde o spolupráci, ale proto, že mám pocit, že jsem díky této spolupráci našla stránky, kam se budu ráda vracet, protože ten výběr je pestrý, poctivý a hlavně vám nesežere peněženku. ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 600 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)