koník

Tip na dárek snů pro holčičky! Kůň, který poslouchá, hraje a řehtá

Tak tento tip už vám plánuju dát pěkně dlouho, protože se to fakt bude hodit až budete vymýšlet třeba dárek k narozeninám. Moji i Vášovi rodiče se nás vždycky ptají, co by dětem mohli koupit a nebo když něco vymyslí, tak se u nás ujistí, že to nekupuje druhá babička s dědou.

Naši tentokrát moc nevěděli a když se mě zeptali, co Emilce koupit k narozkám, chvíli jsem přemýšlela a pak jsem řekla: “Třeba koně pro Barbie. Ty už má tři a druhá babička s dědou jí chtějí kupovat karavan, tak ať je koník do party.” Jenže, když jsem řekla “koně”, myslela jsem prostě nějakého koně, co bude plastový, bude mít hezkou hřívu a nějak na něj posadíme Barbie. Jenže to byste nesměli znát mé rodiče  :unsure:   ;-)

Naši koupili koně. Koupili takového koně, že jsme si z něj všichni sedli na prdel. Kromě toho, že je kůň opravdu nádherný a příjemný na omak – není to žádný klasický plast nebo něco takového, má moc pěkné provedení, otáčecí hlavu do stran a vychytané nohy a kopyta, po kterých umí chodit do všech stran.koník2

 

Koně aktivujete hlasem nebo dotykem. Buď mu tedy dáte příkaz, nebo zmáčknete tlačítko za sedlem a nebo ho pohladíte po zadku. Když mu zmáčknete tlačítko za sedlem, hraje disko hudbu, ze které jsou děti paf a tančí na to jako na diskotéce. Kůň tancuje s nimi – není to žádné žabař! A teď to hlavní! Ten kůň poslechne, když mu řeknete: “Pojď ke mně!” Prostě k vám jde. Málem mě z toho odvezli. Moje dětské (asi tak osmileté) já z toho mělo Vánoce a když jsem viděla Emilku, jak je šťastná, málem to se mnou šlehlo úplně.

kůň

20200629_082610

Než jsem začala psát tento článek, říkala jsem si, že to napíšu zodpovědně a ještě si o tom koni vyhledám nějaký info.. No.. je vidět, že jsme do teď nečetli manuál, protože ten kůň umí podle info na netu reagovat na 30 příkazů!

Co ale vyzkoušené máme, je to, že řehtá, chodí, hraje, poslouchá na povel. No a je k němu Barbie v jezdeckém oblečku, která je fakt ohebná tak, aby na něm seděla jako opravdový člověk na koni. Má ohýbací ruce všude tam, kde člověk, aby se mohla chytit uzdy, je i otočná pod prsy a v pase a kolenou. Za sedlem je takový malý držák, který ji drží v pase, aby na koni hezky seděla a on s ní šel. Proti pádu z koně má přilbu – pochopitelně! Bez přilby ani ránu ;-)

V balení byla pro koníka ještě i mrkev a kartáč na hřebelcování. Pokud přemýšlíte, co koupit vaší dcerce, tohle je tutovka. Fakt dám za to ruku do ohně.  ;-) Jinak-dívala jsem se na internetu, kdybyste chtěli vědět, který to je a v hračkářství Bambule ho mají teď slevněného.

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 628 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

2 Komentáře

 • Pavla 3. dubna 2023 11:06

  Dobrý den, mohla bych vás poprosit, zda byste mi nenaskenovala návod k tomuto koni, pokud ho ještě máte? Naše děti ho dostaly z druhé ruky a teď koukám, že umí víc věcí, než jen reagovat na tlačítka na netu se mi nepodařilo nic kloudného najít. Děkuji, hezký den, Pavla.

   
  • Tereza
   Tereza 30. dubna 2023 13:02

   Pavli, já se obávám, že návod už nemáme, ale vím, že i běžné věci, jako pohlazení po zadku, způsobují různé reakce. Zkuste napsat přesný název hračka na YouTube. To se mi osvědčilo vždycky! ;-)