mtbx

Dárek, který ohromí všechny maminky!

Představte si, že někomu, kdo se stal mámou, koupíte spoustu věcí v jedné krásné krabici. Kdybyste ty dárečky kupovali zvlášť, vyšlo by to třeba na trojnásob. Ale takhle vás to vyjde mnohem levněji. Nerozumíte? Tak já to vysvětlím lépe.

Nedávno mi napsala kamarádka: “Něco pro tebe a Miri mám!” A tak jsme si to vyzvedly. Musím říct, že to je neskutečná věc, skvělej nápad. Jmenuje se to Motherbox a má “to” dělat radost maminkám! Za sebe musím říct, že u mě úkol splněn! Dokonce jsem měla na chvíli pocit, že jsem se posunula v čase a je 24. prosince a jsou Vánoce. Když jsem tu pěknou růžovou krabici otevřela, nestačila jsem zírat. V balíčku jsem našla, jak věci pro Emilku, tak pro mě.

mtbx

Emi tam měla antikolikovou lahev, dva dudlíky, zvonící hračku, dětskou mycí emulzi, poukaz na plavání (s mým doprovodem pochopitelně  ;-) ), jednorázové balení bio plenek, poukaz do ateliéru, kde se fotí miminka a já? Šampon s mangovým máslem, zpevňující tělový krém, poukaz v hodnotě 500,- do Lusita (originální dětské pokojíčky) a dva vouchery do SPA s relaxačním bazénem, vířivkou a parní saunou hotelu King David. Možná už teď vám v hlavě cinká pokladna a počítáte, že to musí být za pěkný ranec. Ono to je ale trochu jinak.

picsart_10-09-04-29-10

Super je, že kdyby se sečetla cena všech těhle věcí, budou stát určitě přes dva tisíce korun? Možná i víc? Nemám představu a počty mi nikdy nešly. Za ten balíček ale zaplatíte jen 600,- a uděláte jím někomu neskutečnou radost. V Motherboxu najdete vždy zboží a poukazy služby, které těhotným a maminkám zpříjemní období mateřství. Obsah je každý měsíc jiný a maminky se tak vždy můžou těšit na překvapení. V krabičkách najdete kosmetiku pro vás nebo miminko, hračky pro děti, dekorace do domácnosti, vouchery na cvičení, masáže, plavání, poukazy na zboží a služby.

Vím, že tohle vypadá jako placená reklama, ale věřte, že jsem opravdu zaplaceno nedostala. Jen prostě smekám před autorkou. Je to bezva nápad a mě to nadchlo  :yahoo:

Pokud se vám to líbí stejně jako mně, mrkněte na Motherbox.cz a třeba vás hned napadne, komu udělat radost ;-) Nebo řekněte manželovi a třeba další měsíc, kdy bude krabice ukrývat jiný obsah, překvapí on vás. ;-)

ZÍTRA – V ÚTERÝ 11.10. BUDEME SOUTĚŽIT O 3 MOTHERBOXY!!!

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 555 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • SOUTĚŽ o nejdokonalejší dárek pro maminky! – Matky v nesnázích
    11.10.2016 - 6:00

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)