hubn

Jak jsem zhubla

Jsem ráda, že jste se mnou ten měsíc vydržely, holky! ;-) A proto mám pro vás překvapení! Asi se ale hodí začít pěkně od začátku a tak si ho nechám na konec článku.

Na konci července se nám narodil Miky – naše druhý a pravděpodobně (protože nikdy neříkej nikdy haha – ne, vtipkuju – třetí bychom nedali) poslední dítě. Takže už jsem věděla, že se po něm musím dát dohromady.

V listopadu, čtyři měsíce po porodu, jsem začala pomalu chodit na pilates a power jógu a říkala si, že prostě musím začít něco dělat a bylo mi jasný, že budu muset změnit trochu jídelníček. Myslela jsem na to asi tak usilovně, že mi jednou přišel mail, jestli nechci omrknout výrobky MyKeto. Dieta bez sacharidů?! (a vlastně dieta celkově! Nikdy jsem nic nedržela!) Nebo pokusy byly, ale vždycky jsem večer vyplenila ledničku. Můj největší problém byl ale vždycky ten, že tak nějak jsem věděla, co je zdravé a nekalorické, ale kdy, jak a kolik toho jíst, v tom jsem byla fakt mimo. Často jsem z lenosti zblajzla první věc, na kterou jsem narazila.

No a pak bylo 5.prosince, přišel k nám na návštěvu Mikuláš a anděl. Vím, že to vypadá, že to úplně nesouvisí, ale souvisí to hodně. Fotíte si selfie? Určitě jo! Pak taky přiznáte, že se nastavíte tak, abyste vypadaly co nejlíp a byly co nejkrásnější. :yes: A když vás vyfotí pak někdo jinej….. Tramtadadá! Je to na depresi. No a když mě muž vyfotil na Mikuláše… …a já viděla to ÓTéPéčko (okrasný tukový pás) a rovnou ve třech patrech i na zádech….

IMG_20181205_190949_resized_20190203_092303115

“TAK JO!” říkám na MyKeto dietu. Otestuju to!!! Znovu se na tu fotku podívejte a už mi nikdo neříkejte, že jsem hubnout nepotřebovala, jo?

Tak jo. V prosinci ale hubnout nebudu, protože nejsem magor, že jo! Máme návštěvy u rodiny kolem Vánoc a rozhodně jsem nechtěla nikomu vysvětlovat, že nic sladkýho nemůžu a taky jsem nechtěla mít zkažený Vánoce, protože cukroví, kapr a salát je občanská povinnost. Proto leden. No a hele, nic těžkýho to nebylo. Samotnou mě to překvapilo. Pila jsem koktejly, jedla omelety, palačinky. Koktejly jsou fakt sladké, takže jsem neměla chuť ani na čokoládu a nic podobnýho. (což byl šok největší, protože jsem od přírody sladkožrout!!!) Hodně mi pomohly MyKeto balíčky, že jsem nemusela přemýšlet nad tím, co jím, ale bylo to jasně dané. Jen večeře jsem si připravovala. Maso a zelenina nebo vajíčka a zelenina nebo tofu a zelenina. Prostě žádné sacharidy. Díky těm večeřím jsem začala konečně přemýšlet nad tím, co jím a hledat inspiraci všude možně. Docela mě začalo bavit vymýšlet, co připravit, protože jsem to hubnutí chtěla zpříjemnit i manželovi, kterej teda (budu upřímná) trochu trpěl, když šli kolegové na oběd a on viděl knedlíky, omáčky atd., byl z toho fakt přejetej. Ale vydržel!!

No a já taky. Co se diety týče, tak mi během měsíce přišla spousta dotazů. Minulý týden vám na ně odpověděla výživová poradkyně Verča. Ale co se mě týče, tak já jsem touto dietou naprosto uchvácena. Nejvíc jsem totiž zhubla přesně tam, kde jsem potřebovala – tedy na břiše. Bála jsem se toho, že mi “spadnou” prsa a ono ne. Zvýšila se mi svalová hmota, které jsem měla málo a zhubla jsem tři kila čistého tuku. Mrkněte na fotku. Tu hroudu, co držím v ruce, tak ta má 2,3 kila tuku. Já dala dolů tři.

IMG_20190129_111124_resized_20190203_092443597

Nijak jsem netrpěla, chutnalo mi víceméně všechno, co jsem zkusila. Něco míň, něco víc. Něco z toho chci pít a občas jíst i nadále. Nebo takhle. Já jsem vlastně tak úplně neskončíla. Stále si dávám jejich shakey, když nestíhám nachystat si svačinu a občas si udělám jejich omeletu nebo palačinku.

A teď to překvapení: Už zítra startujeme soutěž o hubnoucí balíčky MyKeto! Soutěžit se bude jak na Facebooku, tak na Instagramu. No a pokud máte obojí, můžete soutěžit tam i tam a vaše šance se zdvojnásobuje. Vyhrát můžou tři z vás! Tak pa zítra!

Ps: Dnes v deset pro vás ještě vyjde recept na večeři :)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • Anna Fuchsová 4. února 2019 09:10

    parada!!! uz se tesim na recept ;)

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)