39183749_419566315232585_1024405989937381376_n

Když se z dítěte stane váš osobní trenér

Možná vás podle titulku napadlo, že běháním kolem syna nemám čas jíst a že díky tomu mi jde hubnutí samo. Kdepak. Když jsem mluvila o trenérovi, myslela jsem tím opravdu trenéra!

V pokoji, kde mám sušák na prádlo, stojí i rotoped, který u nás poslední dobou sloužil spíš jen jako odkládací místo.  :scratch:

Věšela jsem prádlo a Olí si u mě na zemi  jezdil bagrem. Najednou se u toho kola zastavil a zkoumal šlapky. Otáčel s nimi tam a zpátky, tak jsem mu chtěla ukázat, na co jsou a jak fungují. Sedla jsem si na sedadlo a začala šlapat. Pobavilo mě, jak se tomu strašně řehtal, tak jsem přidala na rychlosti a Olí se smál ještě víc. Jenže, jak mi teď chybí fyzička, po pár minutách jsem toho měla ažaž. Zastavila jsem, že to stačí a svalila se z rotopedu na zem, abych popadla dech. To už byl syn ale u mě, pomáhal mi co nejrychleji vstát a sunul mě zpátky do sedadla. Snažil se o to tak dlouho, až jsem znovu začala šlapat. Co bych pro něj neudělala, když se mu to tak líbí, že jo? To přece ještě zvládnu!…. :rose: Opět se strašně smál a já měla radost za něj. Najednou ale zmizel, tak jsem slezla dolů a šla se podívat, kde je. Hrál si ve svém pokoji, a když mě viděl, chytil mě za ruku a dovedl pěkně zpátky k rotopedu. Ukázal, že si mám zase sednout a chodidla se mi snažil zachytit do  pásků u šlapek. Stejný scénář se opakoval ještě několikrát a běda, kdybych chtěla přestat.  :scratch:

Můj trénink tím ale ještě nekončil. K rotopedu si Olí našel ještě podložku, na které mi předcvičil, co mám přesně dělat. Musela jsem zvedat nohy a hned zase pokládat, pak k tomu zvednout ruce a jako poslední si dát nohy za hlavu. Dvakrát třikrát to se mnou zacvičil a opět se sebral a odešel. Ještě mi při odchodu ukázal, jak mám správně ruce a nohy držet a zmizel mezi svými hračkami. Na tohle ale moje břišní svalstvo vůbec nebylo připravené a myslím, že utrpělo dost velký šok /přece jenom jsem ho dost dlouhou dobu nechávala žít svým vlastním životem a nechtěla ho zatěžovat :rose: ). Nejspíš se ale na to syn už nemohl dívat a proto se ujal role trenéra. Jinak nevím. ;-) Když jsem to pak vyprávěla manželovi, smál se jak „divej“ a syna pochválil, jak to pěkně vymyslel. Ještě ten večer ležel na podložce taky a učil se, jak správně zvedat nohy a ruce.  :yahoo:

Takhle se náš syn už pár týdnů baví a my se s mužem už pár týdnů modlíme, aby si co nejdřív našel nějakou jinou pěknou zábavu… :wacko:   :heart:

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)