ořez

Cvičme v rytme se Skoticí 4

Tak a je to tady! Naše úplně první cvičící video. Do teď jsem dávala cviky jen nafocené a první pokus o videa jednotlivých cviků se prý tak trochu zasekával. Takže se toho chopil manžel. Více o tom, jak video vznikalo, se dočtete v mém pátečním příspěvku Pod taktovkou diktátora :)

Doufám, že takhle se vám bude hubnout dobře! Každý cvik dělám na videu jen několikrát (samozřejmě jsem to ale odcvičila se vším všudy!!!). V pravém horním rohu vidíte, kolik sérií a opakování cviku máte udělat. TZN.když je tam 3×12, znamená to, že cvik uděláte 12x, dáte si pár vteřin pauzu a pak to ještě znovu dvakrát po dvanácti zopakujete. Pokud jste po císařském řezu jako já, řiďte se tím, co vám tělo dovolí! Klidně si dejte 3×10. Ale nevzdávejte to.

Video najdete na našem youtube kanálu Cvičme v rytme se Skoticí 4

V dalším videu vás už konečně seznámím s vládkyní mého cvičícího programu Janou Scott! Tak se do toho pořádně opřete ať jdou ta kila pryč! :good:

Pokud se do toho chcete opřít ještě víc, tady je jídelníček :) Co jíst a čemu se vyhnout

A Pokud se vám líbí, co mám na sobě, najdete to v F&F

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 556 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)