PicsArt_02-21-11.44.12

Bacha na těhotenské vitamíny!

„Můžete mi doporučit nějaké vitamíny pro těhotné?“ ptám se v lékárně. To, že jde o nevinnou otázku, jsem si myslela do chvíle než jsem je šla kupovat a sama se na ně zeptala. Je neuvěřitelné, kolik různých doplňků pro těhule existuje! Tak samozřejmě asi máte představu, že jich je mraky! Ale které jsou ty správné? Nebude v nich něco chybět nebo naopak přebývat?! A NEBUDE SE PO NICH MOC PŘIBÍRAT?! (na začátku těhotenství to prostě chcete vědět!)

Nejsem šílenec, co by si vedl nejzdravější jídelníček a denně stoupal na váhu s tím, že si hlídám každé deko, ALE přece nemusím vypadat jako hroch! A že se po některých vitamínech pěkně kyne! V každém případě, mně doporučila lékárnice vitamíny GS MamaVit.. Užívala jsem je poctivě… Sem tam jsem si musela vzít znovu, protože těhotenské nevolnosti si nevybírají čas ani místo a pilule přišla nazmar..a pak mi to došlo. „Tak počkat! Je mi blbě vždycky po tom, co si je vezmu.“ Pár dní na to si píšu s mojí těhotnou kamarádkou a říká mi: „Co bereš za vitamíny? Já měla MamaVit a strašně jsem po nich blila!“ A hele, ono opravdu stačilo přestat je jíst, nevolnosti byly okamžitě pryč.

Nakonec jsem zakotvila u Femibionu, kde berete rovnou dvě tabletky denně. Jednu jódovou kapsli a druhá tabletka jsou ostatní vitamíny. Pokud se ho rozhodnete vyzkoušet, tak dávejte pozor, ve kterém jste trimestru, protože je označený číslicemi 1,2 které jednotlivé trimestry značí. Řada mých kamarádek si ale po dobu celého těhotenství vystačila čistě s kyselinou listovou. Vše záleží jen na vás !  :good:  PicsArt_02-21-11.42.51

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 621 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

2 Komentáře

  • Seznam věcí, co mi ulehčily těhotenství! – Matky v nesnázích
    1.6.2016 - 6:02

  • Abyste po porodu u zubaře neumíraly! – Matky v nesnázích
    14.11.2016 - 9:02

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)