tvaro

RECEPT: Hubneme – Dokonalost! Sladký pečený tvaroh

Taky vždycky, když hubnete, začne vás honit mlsná? Já to mám až teď po měsíci a tak jsem na doporučení mé výživové poradkyně zkusila v nouzi nejvyšší zapečený tvaroh. Je to zase rychlovka a je výbornej!!! (dokonce tak, že už jsem ho pekla dvakrát!)

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

Vaničku měkkého tvarohu

1 vejce

3 lžičky kokosu

stévie na oslazení podle chuti (já dávám 2 lžičky)

Maliny/borůvky – jsou ideální, protože mají málo cukru – já dávám hrst rozinek, který jsou méně ideální, ale pořád lepší než sežrat tunu čokolády, že jo? :))

hrst sekaných mandlí

JAK NA TO:

Smíchejte tvaroh, kokos, vejce, stévii, mandle, rozinky, dejte to do vymazané zapékací misky, posypte mandlemi a dejte péct na 180 do zrůžovění cca 10-15min.

Tvaroh můžete udělat na dva způsoby. Pokud chcete, aby byl uprostřed tekutější, dejte celou porci do jedné vyšší zapékací misky. Pokud chcete radši sušší a propečenější tvaroh, rozdělte ho do více zapékacích misek. Výborný je za studena i za tepla. Ta teplá varianta je za mě lepší ;-) Jo, a mám radši, když je uprostřed tekutější. :heart:

tvaro

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 595 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)