ceny

Velká vánoční soutěž: Tyto ceny můžete vyhrát!

Včera jsme odstartovaly “Velkou vánoční soutěž”, ve které můžete vyhrát spoustu pěkných a zajímavých cen za 25 tisíc korun a mít tak vy, vaše děti nebo vaše drahé polovičky, letošního “Ježíška” ještě o něco hezčího a bohatšího.  ;-) Ceny jsou hodně lákavé! :heart:

Pokud jste tak neudělali už včera na instagramu, mrkněte, o co se přesně hraje!   ;-)  

Tři dárkové poukazy do Balónového hotelu v Radešíně: Tohle se bude líbit stopro těm, kteří chtějí na chvíli “vypnout ” a užít si příjemný pobyt na Vysočině v pěkném hotelu s výhledem na rybník, s vlastní restaurací, kde si pochutnáte na českých specialitách a pozor, i s vlastním pivovarem s různými druhy piv. Některé z nich byly dokonce oceněny českými sládky! /Už se hlásíte, že to je přesně pro vás? Pro milovníky adrenalinu je tam možnost i proletět se balónem, takže o romantiku nebude určitě nouze. :rose: Poukaz na pobyt v hotelu je platný pro dvě osoby na dvě noci a využít ho můžete až do konce roku 2019. Chcete mrknout, jak to tam vypadá? Tady je odkaz: Balonový hotel 

Elektrický zubní kartáček Oral-B Genius: Podle toho, co všechno tenhle kartáček umí, mu ten název opravdu sedí.  ;-) Tak například. Díky kulaté hlavě vyčistí zuby mnohem lépe. Nemusíte si hlídat dvě minuty, po které se doporučuje zuby čistit, protože kartáček čas pohlídá za vás. Umí regulovat tlak na dásně. Pozná, když člověk na kartáček hodně tlačí a upozorní na to. Je hodně šikovný, má šest režimů a bude jen na vás, který si zvolíte. Buď každodenní čištění, jemné čistění, bělicí, důkladné, masáž dásní anebo čištění jazyka. A tipuju, že vás nadchne i design. Je to teda fešák a ta fialová relaxační barva mu sekne, co myslíte? OralB  ;-)

Tři poukazy na ošetření pleti v kosmetických salonech Natinuel: Nebojte, můžete klidně soutěžit, i když nebydlíte v Praze, protože Natinuel má své salóny po celé České republice. Např. v Hradci Králové, Brně, Olomouci, Zlíně, Ostravě atd. A paní majitelka navíc najde nejbližší místo k ošetření i těm, co bydlí mimo město. Kromě ošetření pleti touto kosmetikou, vám udělají i diagnostiku pleti, určí, jaký typ pleti máte a na základě toho si odnesete ještě krém pro vás na míru. A ještě jedna dobrá zpráva. Poukazy jsou časově neomezené. ;-) Pokud chcete kosmetiku s nanotechnologiemi prozkoumat víc, podívejte se na stránky Natinuel

Tři knížky Odemykání dětského potenciálu známých autorů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné: Tuhle knížku, si myslím, rád přečte každý rodič, protože mu pomůže pochopit a ukázat, v čem jeho dítě vyniká a proč je důležité pomoct dítěti jeho skryté talenty objevit. A taky jak dítě v rozvíjení jeho silných stránek podpořit, aby je mohlo ho v životě co nejlépe využívat. Tohle chceme vědět a umět asi všichni rodiče, viďte? ;-) Mimochodem, tady se můžete dozvědět mnohem víc, nejen o autorech a knížce: Jan Mühlfeit a Odemykání dětského potenciálu.

Dva zdravotní balíčky s Immune Akut sirupem od Generica: Do toho sychravého a chladného počasí, kdy se virózám, chřipkám a nachlazením hodně daří, může být dětský sirup pro vaše zlatíčka velkým pomocníkem. Je totiž na posílení imunity. A je bez konzervačních látek, umělých sladidel i bez přidaných barviv. A můžou ho užívat děti už od jednoho roku. V balíčku navíc můžete vyhrát ještě vitamin C a B-komplex. Ty jsou vhodné pro děti od 3 let. Immune Akut sirup

Tři elektronické poukazy na výukový program Kideo: Jde o výukový program on-line angličtiny pro děti od 4 do 12 let s aprobovaným americkým lektorem. /Jestli vám to něco připomíná, tak správně, protože už jste měli možnost o tyto poukazy jednou soutěžit. ;-)/ Jde o poukazy Silver, každý v hodnotě 3999 korun, které obsahují deset lekcí. Výhodou je, že se vaše dítě může učit anglicky pěkně z pohodlí domova, v čase, který si sami určíte, stejně jako den, který vám nejlépe vyhovuje. Více info o výukovém programu najdete na stránkách Kideo .

Tak už víte, kterou výhru byste nejraději? Jestli ještě přemýšlíte, která by se vám šikla úplně nejvíc, možná vám pomůže video v článku Velká vánoční soutěž, který jsme vydaly včera a kde všechny ceny ještě ukazujeme. A krom toho se tam dozvíte i jak soutěžit, pokud jste se už nezapojili včera. ;-)

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

1 komentář

  • Velká vánoční soutěž! Vyhrajte ceny za 25 000 korun! – Matky v nesnázích
    13.11.2018 - 7:40

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)