sezn2

Jak jsem skončila s přesnídávkami babylove!

O tom, že jede Emilka na skleničkách, jsem už psala (Levnější příkrmy? Víme, kde je sehnat za polovinu). Začínala jsem s babylove. Časem jsem najela ale i na jiné značky. Vybírala jsem prostě podle toho, co mě zaujalo. Zkusila jsem i na doporučení vás, našich čtenářek, Bebivitu a ta jí fakt přijde odporná! Sorry, holky! Nechce dokonce jíst ani ty jejich přesnídávkové jogurty, které vypadají tak skvěle a které tedy pochopitelně jím já, aby se to nevyhazovalo!

Jenže se stal mnohem větší prů*er! Teď odpadla právě ta značka, se kterou jsem začínala! babylove.. Proč? Šílený obsah nebo děsuplná vědecká studie o hadích ocáscích obsažených ve skleničkách to tedy není. Důvod je tak prostý, že ….. Ještě vydržte! Je to taková blbost, že jsem fakt dlouho přemýšlela nad tím, jestli o tom vůbec psát. Protože budu za totálního blbce! Ale! Jsem jenom člověk, že jo a už xkrát se nám osvědčilo, že řešíte úplně stejné věci jako my s Miri (čím to asi bude, když jsme všechny na mateřské, že jo?) Takže možná tím ušetřím někomu spoustu práce s nákupem a možná mě trochu uklidní, že některá z vás má ten samý problém. A jiná mi napíše, že jsem asi úplně neschopná. :wacko:

No jo, už už se k tomu dostávám!!!

Ještě musím dodat docela důležitou informaci, že jde o přesnídávky. Nikdy dřív se mi to s babylove nestalo, ale při posledním velenákupu, kde jsem toho nakoupila zase mraky jsem musela vybrat asi nějakou dávku, kterou se rozhodli “tvůrci” vyrobit pro matky, které potřebují posilovat a zpevnit svaly na rukách. Jinak si nedokážu vysvětlit, jak je možné, že ty ovocné skleničky prostě neotevřu! Jako fakt!! Nejprve jsem si říkala, že jde o jednu skleničku. Vzala jsem tedy druhou, třetí a takhle jsem, přísahám bohu, vyzkoušela všechny!!! Veškerou svou silou jsem se snažila otočit uzávěrem a NIC!! Zkoušela jsem ji i malinko naklepnout-jakože zaťukat jí trochu o stůl, linku, podlahu.. NIC! Zachránila mě až sklenička od Hami, kterou jsem ve špajzu objevila. Ale ovocné přesnídávky od babylove? Mám na ně asi moc malé svaly! :unsure:

Hlava mi to fakt nebere! Nikdy před tím jsem s tím problém neměla. “No nic, doberu tohle a začnu nakupovat něco jiného,” říkala jsem si. Všechny mi totiž musel nakonec otevřít manžel a – světe div se podruhé – taky mu to nešlo úplně hladce! (chacha) Už se docela těším, až budu moct dělat domácí rozmixované ovoce a zeleninu ze zahrady! Tady totiž žádné uzávěry řešit nebudu ;-)

Tak co? Jsem v tom sama? Nebo mě uklidníte, že také někdy bojujete ?  ;-)

A mimochodem, když říkám, že nakupuju ve velkém, stejně jsem docela žabař ve srovnání s Miriným manželem. Ten totiž myslí na roky dopředu a nebo možná ví o nějakém meteoritu, který se blíží k Zemi a právě proto dělá pro Miri a Oliverka zásoby. ;-) Miru o tom psala v článku Když manžel myslí i na příští rok  ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

5 Komentářů

 • Míša Podepřelova 23. března 2017 08:53

  Ahoj, žiju v Německu a přesnídávky babylove opravdu nejdou otevřít :yahoo: . Beru na ně otvírák a je to raz dva :good:

  • Tereza
   Tereza 23. března 2017 11:49

   Ahoj :) Já je kupovala v Drážďanech :D

 • NN 23. března 2017 13:20

  Chce to si trošku pomoct nožem – uvolnit víčko a jde to otevřít úplně v pohodě.

 • Lenka Novakova 8. března 2018 22:15

  Je to sileny! Nechapu jak tohle nekdo muze vyrabet. Doma to mozna otevru vsi silou za pomoci noze, ale uz se vidim venku treba v parku :wacko:

  • Tereza
   Tereza 10. března 2018 23:39

   :yes: Můžete tím ohodit třeba paní vedle a nebo dostane loktem až vám ujede ruka :bye:

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)