cis

Jak vybělit jizvu po císaři

Tohle je možná pro někoho nepříjemné téma a slyšela jsem taky, že spousta žen se na jizvu po císaři tak trochu vykašle. Přitom by se o ni mělo pečovat, masírovat ji a natírat. Já to dělám, ale i když to bude už osm měsíců od porodu, překvapilo mě, že stále není vybledlá, ale fialová a navíc je na některých místech vystouplá! Je to asi čtrnáct dní, co jsem si říkala, že na to, že to je už taková doba, tak fakt nic moc. A to jsem dělala opravdu vše, co mi doporučili jak v porodnici, tak na netu a všude, kde jsem si zjišťovala info.

Když u nás před těmi čtrnácti dny byla na návštěvě mamka, byla úplně stejně překvapená jako já a tak začala zjišťovat, co by mi mohlo pomoct, aby to vystouplé zmizelo a aby vybledla a nebyla vidět. Nakonec mi zavolala, abych vyzkoušela homeopatickou bylinkovou mast Cicaderma. Tak jsem ji koupila. Musím říct, že se fakt nedá o to s vámi nepodělit, protože jsem absolutně nadšená. Používám ji asi deset dní a na jedné straně už jizva vystouplá není a začíná blednout! Po deseti dnech! Neskutečné. Druhá strana je ještě sice fialová dost, ale myslím, že za měsíc na tom bude stokrát líp.  ;-)

Takže pokud některá z vás řeší podobný problém, budu ráda, když vám tímto tipem pomůžu. A pozor! Krém stojí asi 120 korun. Funguje samozřejmě také na různé škrábance a poranění   ;-)

Pokud patříte k těm, co jsou čerstvě po porodu, tak o tom, jak by se mělo o jizvu pečovat hned ze začátku, čtěte tady. ;-)

IMG_20170126_003550_363

IMG_20170126_002129_361

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 550 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)