a81x1445

Nejlepší dieta po porodu? Ta od manžela!

Jak málo stačí, aby člověk začal jíst zdravě. Včera ráno jsem se probudila s tím, jak dobře jsem se vyspala. Cítila jsem se odpočatá a i s minimem hodin spánku naprosto čilá a natěšená na další den. Určitě k tomu přispělo i slunce, které pálilo do oken. Tenhle krásný pocit mi vydržel ještě tak hodinu, dokud nevstal můj muž.

Zrovna jsem si foukala vlasy, když jsem si vzpomněla, že se mi zdál v noci sen a vybavila jsem si, jaký. Najednou mi to došlo! Vždyť mně se zdálo o mém muži! Na tom nemusí být nic zvláštního, důležitější ale je, CO se mi zdálo! Položila jsem fén, a i když jsem měla ještě půlku hlavy mokré, šla jsem k němu. „Mně se o tobě dneska zdálo!,“ vyhrkla jsem na něj. „O mně?!,“ ptal se nevěřícně a začal se usmívat, aniž by tušil, o čem. „A co jsem provedl?,“ snažil se ještě vtipkovat. „Nevím, kde jsme byli a proč, ale řekl jsi mi: Že už je to stejně jedno, že jsem zrovna tak dlouhá jak široká!,“ zavrčela jsem. (Jen pro info, žádná čára teda nejsem, měřím metr šedesát osm, ale i to stačí!)

Smích, v který můj muž po těch slovech propukl, jsem odmítla trpět a zavřela jsem se znovu do koupelny. Po chvíli jsem vyšla, že si udělám snídani a on svým typickým humorem pokračoval: „Uděláš mi taky vajíčka?,“ pochechtával se. „Hm…!,“ utrousila jsem.

Vždycky jsem se smála holkám, když mi vyprávěly, že mají doma tichou domácnost, protože jejich kluk udělal ve snu něco špatně. Pokaždé jsem jim domlouvala, že je to blbost. A teď jsem se dostala do podobné situace i já. :wacko:

Žádná tichá domácnost sice nezavládla (jsem přece dospělá a rozumná holka :rose: ), ale něco to ve mně přece jen zanechalo. Od té chvíle jsem se začala pozorovat v zrcadle, kdykoliv jsem kolem něj prošla. Neříkám, že si připadám tlustá, ale pro jistotu jsem okamžitě změnila jídelníček. Místo čokoládové sušenky jsem si dala radši jablko, místo pečeného krůtího stehna jsem uvařila sojové maso a místo pytle křupek k televizi, jsem sáhla po semínkách.

Tomu říkám účinná neplánovaná dietka! Kdykoliv mě honí mlsná, vzpomenu si na ten sen a s chutěmi je rázem ,Amen´! Takže holky, která uvažujete, shodit ještě nějaké to kilo, přejte si, aby se vám zdálo o ,zlobivém´ partnerovi a budete hubnout ,natotata´!  ;-)

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)