tm

Óda na naše první video! To musíš číst!

Musím říct, že nás hodně pobavilo, když jsme vám včera natáčely video, kde jsme měly losovat výherce naší soutěže. Asi nejkurioznější bylo, že jste se na soutěž úplně vyprdli a soutěžilo vás sedm! (z toho dvě soutěžící odpověděly špatně, takže 5!)  Jak ale říká moje sestřenice, která vyhrála: “Díky, díky, díky.. Hlavně všem, co byli zhnilí se účastnit! :P” 

Zpátky ale k videu. Poslední týden jsme si říkaly: “Musíme se už sejít, abychom odpískaly tu soutěž a natočily to video!” No a včera jsem měla jet za Miri a měly jsme to natočit. Jenže nějak jsem nenašla sílu se k ní dostat! Hvězdy mi nepřály. Ostatně to zmiňuje i Miri ve svém dnešním příspěvku tady.

Poté, co jsme se vrátily z procházky s dětmi, daly si kafe, přebalily a nakrmily děti, zjistily jsme, že Miri už musí jet zpátky! Takže jsme měly asi 15 minut. “Ježiš musím se aspoň učesat,” honila prameny vlasů do skřipce Miri. “Jéé, fuj, lesknu se jak psí kulky!” děsila jsem se já… “Počkej! Kde je sakra ten pudr? Taky se leskneš! Musíme se přepudrovat ať nejsme tak umaštěný!” Ještě před rokem bych přesně věděla, kde ten pudr je! Teď mi ale došlo, že ho mám z nepochopitelných důvodů v garáži!! Chápete to? V garáži!!! “Hele já ho mám v garáži!” říkám šokovaně Miri. A ona se ani nad tím nepozastavila a říká: “Kašli na to – aspoň budem vypadat, že toho máme prostě hodně a nestíháme a tak! A jsme jako vůbec dobrý že stíháme nějaký video!!”

T: “Hele tak jo! A co budeme říkat?”

M: “No že tady jsou papírky se jménama a losujem.”

T: “Ale taky musíme říct, jak jsme blbý, že jsme si myslely, že blog má výročí 24. a on má přitom výročí 23.!!”

M: “Jo vlastně! Tak začni, mluv ty a já budu losovat!” (to je mrcha, co?)

T: “Co když vylosujeme moji sestřenici??? To bude vypadat, že to je nahraný a že podvádíme, když je to rodina! Ježiši, my ji určitě vylosujeme!”

…tududutu…

Losujeme a prvním vítězem se stává: Kristýna Mašková! (jak jinak než moje sestřenice!!!) No co si budeme povídat – vzhledem k tomu, že soutěžilo pět lidí, tak ta šance tady nebyla malá! Ale jak se můžete podívat ve zkráceném videu přesně na ten moment, stejně nás to překvapilo! :D

No nic! Dáváme video na Face. Každá na něj koukneme a konverzace pokračuje.

T:”Hele jsme tam fakt dobrý. Docela nám to spolu jde. A jakoo jsme tam dost sympatický!” ;-)  

M:”Jsmeeee! Moooc! To napiš!”

No tak to píšu, no. A protože jsme tak skvělý a báječný, možná vám natočíme video jen tak! O víkendu jedeme do sklípku, tak to možná vyplodíme po pár skleničkách! K mé smůle bude Miri, vzhledem k tomu, že stále kojí, narozdíl ode mne střízlivá. :wacko:

Celé video najdete na našem Facebooku https://www.facebook.com/matkyvn/?ref=aymt_homepage_panel

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 555 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • Na návštěvě u vesničanky – Matky v nesnázích
    29.9.2016 - 6:04

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)