14501893_673164726194320_1883129276_n

Na návštěvě u vesničanky

Po delší době jsme se měly s Terkou a její dcerou Emilkou potkat. Původně jsme byly domluvené, že přijedou holky za námi do Prahy a zajdeme někam na oběd a poté s příjemně zaplněným žaludkem natočíme video z losování výherkyň naší vyhlášené soutěže (jak natáčení probíhalo, se dočtete v Terčiném článku, Óda na naše první video! určitě si ho nenechte ujít ;-) ).

Domluvily jsme čas, kdy budou obě naše děti nakrmené a budeme moci vyrazit a plácnout sebou v restauraci ke stolu, kde se necháme zase jednou na chvíli obskakovat. Áááá, to zní tak krásně! :rose:

Krmila jsem Olivera Maxíka, když Terka volala: „Tomu neuvěříš! Narvala jsem kočár se všemi krámy do auta a jdu pro Emi, že vyrazíme a ona se celá poblinká?! Komplet od hlavy až k patě, takže ji jdu místo do auta naložit do vany. Hele jsem už teď úplně kaput po nakládání toho kočáru. Nestíhám přijet! Můžete s Olím dorazit vy za námi?“

Zabalila jsem tři tašky s věcmi od plín až po náhradní oblečení (jeli jsme na pár hodin. :rose:  ) a vyrazili jsme. Vzhledem k tomu, že bydlí kousek za Prahou, těšila jsem se, jak se projdeme s kočárama na čerstvém vzduchu a budeme chvíli v přírodě a domů se vrátím odpočatá a dobitá energií.

„Pojedeme tudy?,“ ukazuje Terka směrem k romantické polní cestičce, která se ovšem stala jakousi testovací dráhou pro naše kočáry. Když jsme na ní najely a popojely pár metrů, už nebylo cesty zpět. Terčina Boženka (její pes), která nás doprovázela, se totiž rozhodla, být na konci první a nehnout se z místa, dokud tam ty naše kočáry prostě nedotlačíme. Vyjeté koleje, hrboly, výmoly i kamení nám daly pěkně zabrat. Doteď Terku podezírám, že tuhle cestu vybrala jen proto, že mi záviděla zářivě bílé tenisky.  ;-) Kočáry ale přežily bez úhony, na rozdíl od nás matek, které jsme vypadaly jak po osmihodinové šichtě fárání v dole. Až kafe nás postavilo zpátky na nohy (mě, jako stále kojící, i to bez kofeinu  :good: ).

Na venkov se ale stejně budu vždycky ráda vracet.  ;-)

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

1 komentář

  • Óda na naše první video! To musíš číst! – Matky v nesnázích
    29.9.2016 - 6:03

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)