IMG_3452

Tip na funkční oblečení pro děti

Je prostě oblečení a věci pro děti, které jsou často nutnost a utrácíme za ně neradi. Pro mě to jsou většinou ponožky, punčocháče a spodní prádlo. Nesnáším shánět rukavice a třeba takové ty sandály s uzavřenou špičkou a stahováním na gumu. Tímto se omlouvám všem rodičům, co je kupují, ale já je prostě koupit nikdy nedokázala. Moje vnitřní já řvalo: “Tohle ne! Kup jim normální boty!” Chápu, že mají nějaké benefity jako zdravé obutí apod, ale já přeci jen věřím, že i nějaké hezké boty jim nezničí nohu a nebudou pak v dospělosti kulhat jako Žofre z Angeliky.

No ale to jsem odbočila! Tedy snad ještě čtete a moc jsem vás s těma botama nenaštvala :)) Chtěla jsem psát o funkčním nepromokavém oblečení. Když mi letos na podzim došlo, že mají děti softchellové kalhoty už krátké, úplně jsem se orosila a viděla se, jak se sebezapřením zase objednávám ty barevný šílenosti, který pak z nějakého e-shopu přijdou, budou jim malý nebo velký, široký a hlavně nehezký. Kolik krásných (a nefunkčních) věcí by za to bylo ! :D A proč ty funkční nejsou nikdy nic moc?! Proč?!!!

No a pak mi přistála nabídka na spolupráci. Podle mě jsem si ji vnitřně vymodlila a vesmír nechtěl, aby mi z toho šlehlo. Vždycky mě takhle zahraňuje. Naposled mi v případě softchellek přihrál do cesty kamarádku, která nám je ušila. Teď se mi ale ozvali z českého obchodu Mishelle, jestli náhodou nepotřebuju pro děti nějaké oblečení, že by nám rádi nějaké poslali, pokud se mi bude něco líbit.

Jde o českou firmu, která šije sportovní oblečení pro specifické sportovce – dresy pro krasobruslaře nebo závodníky aerobiku. Už dvacet let! Stejně jako spoustu dalších firem je zasáhla covidová doba a tak se chtěli vrátit k tomu, s čím začínali – k oblečení pro děti. Za mě teda díky bohu za to! :heart: Podívala jsem se totiž na jejich web a můžu s klidem říct, že miluju ten obchod! Takhle krásné softchellové bundy a kalhoty jsem nikde neviděla. Mají i mikiny, šaty, čelenky, čepice, nákrčníky, tepláky, legíny a mají dokonce i funkční a HEZKÉ oblečení pro nás matky! YES!

Oblečení už máme doma, děti nadšený a… prostě říkám jen jedno velké: Ach! Miluju! Emilka má ráda poslední dobou gepardí vzor, tak jsem vybírala podle toho a u Mikyho jsem riskla letadla. ;-) Doporučuju a vybírám už další. Pokud chcete, mrkněte na e-shop. Platí pro vás ode mě sleva MATKY10 na 10% až do nedělní půlnoci.

Jinak tady je link třeba na bundičky s fleecem. Je tam i ta Emilčina.

Video rozbalování a ukázku boudiček a kalhot jsem šoupla na instagram: Najdete ho tady

IMG_3464 2 IMG_3466 IMG_3468

 

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)