parfuvodka

Tip na slevy! Parfémy, řasenka i opalováky

Asi už před měsícem mi přišel balíček z e-shopu parfumerie Elnino. Všechno, co jsem si u nich vybrala, jsem vám ukázala ve stories. Ale celou tu dobu plánuju vám dát ještě tyhle tipy sem, protože s Elninem spolupracuju moc ráda.

Věděli jste například, že jsou e-shopy, které posílají naředěné parfémy, fejkovou dekorativní kosmetiku a podobně? Pak jen koukáte na to, že vám to nevoní tak, jako, když jste se stříkli parfémem někde v parfumerii a že ta vůně na vás vydrží hodinu a ne jako na kámošce celý den. Co se týče objednávání z internetu, fakt už si dávám pozor a tak jsem si řekla, že vám průběžně budu dávat tipy, co odkud objednávám, protože vždycky se objeví nějaký nový e-shop, který tvrdí, že má vše nejlepší a ne vždycky tomu tak je.

20200516_125705

Pokud jde o dekorativní kosmetiku, tak mi vyhovuje právě e-shop Elnino, protože mají fakt velkej výběr, vždycky přijde balíček v podstatě ihned a vše je zabalené tak, aby se nerozbilo. Takže v případě objednání stínů, pudru, parfému apod, mám fakt jistotu, že vše dorazí v pořádku. No ale teď už k těm věcem!!!

Pamatujete, jak jsem si objednala ten parfém na blind? Zaujal mě flakonek a až pak jsem se podívala na složení parfému. Bylo tam to, co mám ráda a tak jsem objednala. A víte co? Teď jsem zjistila, že mají na stránkách i Encyklopedii vůní, která vám pomůže zorientovat se zaprvé ve zkratkách, které vůně dělí na toaletní vody a parfémy (nevěřili byste, kolik lidí v tom fakt plave), ale dozvíte se tam i podrobnosti o parfémech, díky kterým se ujistíte, proč vybrat jaký parfém a který vám bude nejlíp sedět a jak dlouho taky vydrží. Což je fakt super, pokud jste stejně nerozhodní jako já.

20200516_125814

Teď už ale k těm akcím, co tam teď mají. Já objevila ve slevě moje oblíbené opalováky BIZ BUIN, na které tam teď mají slevy od 12 do 70% !!! Pak od nich mám rtěnku od Diora, která byla taky ve velké slevě, ale říkala jsem si, že vám sem šoupnu rovnou odkaz na všechny ostatní věci ve slevě. Všimla jsem si například řasenky MaxFactor, na kterou je 70% sleva a místo více než třech stovek ji koupíte za 90 korun, což je fakt pecka. Víte – já miluju dekorativku. Mám jí doma fakt hodně, ale mám taky fakt ráda, když ji nekupuju za plnou palbu a na tohle je fakt Elnino super, tak mrkněte. Ušetřit se tady dá fakt skvěle. ;-)

Tady jsou věci v akci.

Tady je výprodej  ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)