uv blog

Co nového na blogu

Vím, že jsem si dala předsevzetí, že týdně dám aspoň dva články, ale já z toho našeho víkendového Lipna tak odpadla, že jsem měla v hlavně úplně prázdno, abych něco sepisovala. V neděli jsem šla spát v deset večer! To se stalo naposled, když jsem byla poprvé těhotná myslím. Takhle brzy jít spát – bože to bylo úžasný. Škoda, že jsem byla tak mimo, že jsem lehla do postele a byla jak mrtvá.

Tenhle můj stav naštěstí trval jen dva dny. Tedy počkejte – nespala jsem dva dny (škoda) – normálně jsem musela fungovat s dětmi. Myslela jsem to tak, že ta příšerná rýma a bolest snad všeho, trvala jen dva dny. Namazala jsem se těmi našimi oleji od hlavy až k patě a tradá, funguju. V úterý jako by se nic nestalo a byla jsem jak znovuzrozená. Díky bohu, protože  – znáte to samy, když jste nemocné a musíte kolem dětí skákat. Co jsem ale chtěla hlavně říct, je to, že už několik dní myslím na to, že vám musím napsat článek o tom, co je na blogu nového.

Na konci února to bude už čtyři roky, co jsme s Miry začaly s blogem a taky už to bude rok, co ho dělám sama. Ten čas letí úplně šíleně a to jsem si vždycky ťukala na čelo, když mi naši říkali, že čas začne strašně rychle utíkat až budu mít děti. Pche, no jasně, to vám tak žeru. A hele, je to tady. Ahoj mami a tati, zase jste měli pravdu.

No a protože se prostě blíží to výročí, tak jsem si říkala, že bych mohla udělat pár změn, protože se snažím vyhovět všemu, o co si píšete a tak.

Fintilna

Poslední dobou se mě víc než kdy jindy ptáte na kosmetiku, líčení nebo občas oblečení a kabelky. Proto jsem nechala svoje IT kluky udělat novou rubriku a pojmenovala ji Fintilna. Takže když se budete chtít nafintit podle mě, stačí si ji rozkliknout. Já jsem teda zatím ve fázi, kdy staré články doplňuji i do nových rubrik. Je možné, že na něco zapomenu, ale snad to tam nějak rozházim co nejdřív.

Hračkárna

Hodně taky píšu nejen o hračkách a tipech na dárky, ale o tom, jak spolu s Emilkou tvoříme všechno možný, tak pak jsem nechala udělat další novou rubriku a pojmenovala ji Hračkárna. Zatím je pod ní taky málo článků, vzhledem ale k tomu, kolik jsem jich za ty čtyři roky napsala, je fakt náročné to přiřazovat všechno, takže většinou sahám spíš do těch aktuálnějších řad mých článků.

Vařím

Sekci Ochutnaly jsme jsem přejmenovala, protože co se týče jídla, tak původně jsme si s Miri, když jsme blog zakládaly, myslely, že budeme hodnotit i restaurace, ale – sorry jako – jsem doma nebo mám jakejkoliv jinej program než tahat děti do restaurací a navíc – víte, že mě vaření docela baví, takže jsem tuto rubriku přejmenovala na Vařím a hotovo.

Esenciální oleje

Asi jste si všimli, že poslední dobou zmiňuju dost oleje Young Living. Nechci, abyste si mysleli, že od teď vám budu na všechno doporučovat oleje a žádný jiný tip už u mě než s oleji nenajdete, ale pro ty, koho tahle přírodní záležitost zajímá, jsem nechala udělat tuto rubriku. Chci se s vámi dělit o to, jak které oleje fungují a jakou s nimi mám zkušenost. Když jsem o nich psala svůj první článek na začátku listopadu, že jsme je teda objednali a že olejíčky zabraly na růstové bolesti, bolesti břicha a nějakou tu rýmu, ještě jsem nevěděla, že díky nim se opravdu zlepší imunita našich dětí.

Pořád se to bojím psát černou na bílé, abych to nezakřikla, ale od poloviny prosince až do teď, do konce ledna naše děti neměly ani rýmu. Včera měl Mikulášek 37,5 a nic výrazného to nebylo. Zase mu to samo spadlo. Emilka odchodila na pohodu celý měsíc ve školce. Bez rýmy, bez kašle, bez teplot. (ťukám to!!!) Vy, co máte děti ve školce, určitě si dovedete představit, jakou mám radost a že to je dost dlouhá docházka… Když navíc u nás ve školce lehla půlka třídy :-(

Tak to by bylo vše, co jsem vám chtěla nového sdělit. Po neděli se můžete těšit na článek z Lipna! Makám na tom ;-)

A vy mrkněte na ty rubriky! Líbí se vám? Nebo byste ještě nějakou doplnili? A jakou?

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)