barbie

Když má Ježíšek hluboko do kapsy: Tip na krásné dárky za pár korun!

Věděli jste, že Češi patří mezi národnosti, které nejen, že neváhají utratit za Vánoce šílené peníze, ale dokonce si jsou schopní si vzít kvůli dárkům úvěr? Musím říct, že to je fakt šílené půjčovat si peníze na dárky. Samozřejmě nechci nikoho soudit, ale myslím si, že se dají nakoupit krásné věci za pár korun a nemusíme se zadlužit. Děti nikdy neřeší, jestli hračka stála tisícovku a nebo stovku. Důležité je, že se jim líbí. Už několikrát se mi stalo, že jsem někde viděla hezkou hračku, objednala ji na propagovaných stránkách různých eshopů a pak jsem zjistila, že stejnou nebo dost podobnou věc mají jinde za polovinu!

Nedávno jsem si říkala, že bych Mikymu chtěla k Vánocům koupit takové ty špalíky, co se zatloukají kladívkem. Vše je vyrobené ze dřeva a jak jsem tak brouzdala po netu, říkala jsem si, jak je šílené, že se “taková blbost” prodává někde za pětikilo! Nabarvený kousek dřeva. A když je k tomu popisek “montessori” naskočí cena ještě navíc o dvě stovky. A víte co? Zatím jsem se rozhlížela, třídila si myšlenky, co vlastně chci dětem všechno koupit, kolik toho koupit a aby to bylo spravedlivé, měly všeho stejně. Takže jsem nic nekupovala zatím.

Kousek od domu máme Pepco a když něco akutně potřebuju pro děti, prostě tam jdu, protože vím, že to tam budou mít. No a před pár dny jsem potřebovala něco pro naši fenku Boženku, šla jsem jí koupit novou misku na vodu. Mimochodem, stála 59 korun. V Pet centrech a podobně je prodávají od dvouset korun výš! A víte, na co jsem narazila? Na ty zatloukací špalíky. Měli je tam za 159 korun a jsou v moc hezkém provedení. Nemyslím si, že by byl mezi nimi a nějakými jinými, dražšími na stylovém eshopu, rozdíl. Pokud tedy nejedete ve světlých odstínech a na barevné hračky pro děti nejste. No a když jsem tam tak byla, napadlo mě, že vám tam rovnou vyfotím pár hraček a dám inspiraci na Vánoce. Slíbila jsem vám přece, že teď budu vydávat pár článků na téma dárky.

Takže začínáme:

Barbie 179 korun

  •  vlastně by mě zajímalo, jestli se dá někde vůbec sehnat Barbie za necelé dvě stovky. A je opravdu hezká. Co říkáte?

barbie

Nákladní autíčko 89 korun

  • jasně, je to úplně obyčejný náklaďák, ale pro dvouleté, tříleté dítě? Pochybuju, že by se chlapečkům nelíbilo

auta

Hasičské auto 119 korun

hasičské auto

Kladivo 159 korun

  • tak tohle jsem koupila Mikymu a vypadá to skvěle! Pokud budete chtít, nafotím mimo krabici (ale až se děti nebudou dívat) Udělala bych to už do článku, ale nedaly mi prostor, abych to tajně rozbalila a nafotila bez krabice.

kladivo

Krokodýl / Jednorožec za 159 korun

  • takhle dřevěná tahací zvířátka tam mají různá. V našem Pepcu už to bylo lehce přebrané, ale kromě krokodýla tam zbýval ještě jednorožec viz foto pod krokodýlem vpravo nahoře a můžete omrknout i další hračky na obrázku.

krokodýl

všechno

Puzzle pro nejmenší za 29 korun

puzzle

Vanička pro panenku za 119 korun

vanička

Panenky různých velikostí od 119 korun

panenky

Doufám, že jsem vašemu Ježíškovi pomohla aspoň trochu, aby finančně nevykrvácel. Příští týden se můžete těšit na další tipy na vánoční dárky ;-)

PS: Mají tam i noční můru všech rodičů – sliz! Pořád na to dávají reklamy v televizi a naše Emi to hrozně chce.

 

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 595 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)