soc

Tip na imunitu u dětí aneb Když bacily ve školce řádí

Někdy je zajímavé, kde se dozvíme nějaký tip. Je to asi tak půl roku, co jsem chodila na laser kvůli bolestem pat. Sestřička, která mi ten laser prováděla byla moc sympatická a tak jsme to spolu vždycky prokecaly. Vím, že říkala, že má děti o kousek starší než jsou ty moje. Jedno ve školce, druhé ve škole. Přišla řeč na virózy a nonstop nemocné děti ve školkách.

Říkala mi tehdy, že její děti užívají sirup Imunoglukan a nikdy nebývají nemocné. Vzpomněla jsem si na něj asi čtyři dny před Emilčiným nástupem do školky. Hned jsem ho koupila a dáváme jí ho denně, je totiž vhodný pro dlouhodobé užívání. Je pro děti od tří let. Samozřejmě jsem se zajímala, co všechno obsahuje a je tam přírodní komplex látek z hlívy ústřičné, sirup je bohatý na vitamín C, který napomáhá normální funkci imunitního systému, neobsahuje alkohol, barviva ani aromatické látky.

Někdo mi říkal, že začíná tak nějak fungovat asi po čtrnácti dnech užívání. Po týdnu ve školce se v neděli Emilka vzbudila s šílenou rýmou, až jí z toho vylítla teplota na 38. Většinou, když má horečky, trvají nějakou dobu, dosud nikdy to nebyla jednorázovka na jeden den. Nevím, jestli zafungovalo, že něco málo přes týden už Imunoglukan užívala, ale v ten samý den měla odpoledne už jen 37,4 a pak už nic.

Rýma jí začala ustávat už hnedka v pondělí. Pořád jsem čekala, jestli se horečka nevrátí nebo jak to bude s tou rýmou, ale nic. Do školky mohla jít už klidně v úterý. Nechtěli jsme ale nic pokoušet a šli tam s ní až ve čtvrtek. Stále je bez rýmy, bez teplot a zatím to vypadá, že je v pohodě. Chápu, že je teprve 18.září, ale co vím od svých kamarádek, tak některé děti už jim zalehly s teplotami do peřin a jedné z nich děti onemocněly po nástupu do školky hned druhý den. Říkala jsem si tedy, že čím dřív tento tip napíšu, možná vám to zachrání děti před chřipkou ;-)

Jak bojujete proti chřipkám vy?  ;-)

 

 

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)