zrc

Tip na dárek pro maminky

Tohle je tak trochu článek pro otce vašich dětí, ale vzhledem k tomu, že blog čtou většinou mámy, tak nezbývá než abyste si to, holky, přečetly a zaúkolovaly vaše partnery. Tedy pokud se vám můj tip bude líbit. V minulosti jsem už tento tip psala, ale teď mám nový přírůstek  ;-)

Když se narodila Emi, tak jsem si pořídila řetízkový náramek s placičkou, kde bylo vyryté její jméno, den a čas narození. Nosím ho strašně ráda. Vlastně ho nesundávám z ruky. Vzhledem k tomu, že jde o růžové zlato, nemusím se bát, že by náramek zčernal a podobně, takže s ním i spím. Dolů jde fakt výjimečně.

Eminaramek

No a pak se po dvou letech narodil Miky. Uznejte, že když máte dvě děti, nemůžete na ruce nosit jen jedno. :unsure: A protože jsem byla s výrobcem prvního náramku spokojená, náramek vyrobili přesně tak, jak jsme si řekli a podle velikosti zápěstí, které jsem změřila a míry poslala, nechtěla jsem riskovat jinou značku. Ale na co dvě stejné placičky. To se mi nechtělo. Váhala jsem, jestli si na tom řetízku pořídit jen iniciály dětí. Písmenka, která by byla propojená jen tím řetízkem. Pak jsem si ale na instagramu všimla obyčejného náramku. Bylo to hladké kolečko s dírou vevnitř na nějakém řemínku.

Napsala jsem do Le|Caractere, jestli by bylo možné, aby mi vyrobili to kolečko a údaje o Mikyho narození byly vyryté do kruhu a oddělené srdíčky. Nejprve byly lehce z jejich strany obavy, jestli se tam všechno vejde, ale já jak si vezmu něco do hlavy, tak jsem je “ujistila, že vejde” :D Nakonec to nebyl vůbec problém a udělalo mi to fakt radost! Jen teda nechápu, jak jsem si změřila zápěstí!!! Když náramek po několika týdnech přišel, nedopla jsem ho a celá orosená až na zadku jsem jim psala znovu.

IMG_20190905_134703_resized_20190911_083227868 IMG_20190905_134715_resized_20190911_083227496

Tímto bych jim ráda poděkovala za ochotu při opravě náramku. Už je mám oba vedle sebe  ;-)

naramek

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 556 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)