epil

Největší zbytečnost: Tohle bych už nekoupila

Asi se shodneme na tom, že když čekáte první dítě, docela často si necháte nabulíkovat od kdejaké prodavačky, že potřebujete to a potřebujete tamto. U druhého dítěte už ale přesně víte, co využijete a nevyužijete, co je totálně zbytečné a co jsou vyhozené peníze. Kolikrát se vám stalo, že jste si řekly, mámy: “Ježiši, taková blbost! A to jsme si mysleli, že to využijeme a budeme potřebovat! Říkala jsem si, že sestavím top sedm zbytečností podle maminek. Tak mi pište do komentářů na Facebook, co je pro vás naprosto zbytečné. A protože jsem tohle téma začala, beru si právo prvního a “vykopávám”! Za mě je jedna hlavní top věc, která je totálně zbytečná a tou je…tramtadadáááááá!

Koš na plíny

No znáte ten koš, kam vhodíte použitou plenku, zatočíte pak takovou tou páčkou, aby se zatočil sáček a tím pádem plena doma neměla šanci smrdět? Zrovna nedávno mi kamarádka, co čeká své první dítě, říkala: “No my ještě musíme koupit ten koš na pleny..”

Takže … začala jsem něco o tom, že to je ta nejzbytečnější věc na světě. “Hele, je to za pár kaček a chceme, aby nám to doma nesmrdělo.” No nechtěla jsem být ta otravná přechytralá matka, tak už jsem pak nic neříkala. Jo, vím, ten koš stojí asi 200. Žádná velká darda. Co chci ale říct, je to, že čert vem dvě kila za koš, ale TY NÁPLNĚ?!?! Tři ty náplně byly tuším za cenu třeba 600 nebo tak nějak. To mě málem vomylo, když nám tehdy (kdysi) došly! Sáčky do koše za 600, tak to jsme se brzy s košem na plíny rozloučili. Teď, u druhého dítěte, se sama sobě směju, jak jsem to mohla používat, když plenu stačí jen pořátně smotat, zalepit a je hotovo!

Přidáte i vy svoji zbytečnou věc? ;-)

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 556 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • Martina G. 4. srpna 2019 05:45

    Dobrý den, ja časem také zjistila, že bylo uplně zbytečné kupovat teploměr do vody.

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)