btf

Vyhlášení soutěže s ASTRID SUN

Říkala jsem si, že k tomuto vyhlašování nebudu točit video, protože bych horko těžko ukazovala vítězné fotografie, říkanky a videa. Nejprve musím složit poklonu vám všem holkám za to, že jste si daly tu práci a podělily se se mnou o vaše soukromí. I když je video od Astrid Sun “Opalovák ….šup do vody”, chytlavé, představa, že já bych někam posílala svůj taneček, je pro mě úplně děsivá.

Ještě jednou zrekapituluju tedy podmínky soutěže a o co se hraje. Hraje se tři balíčky opalovací kosmetiky Astrid Sun pro celou rodinu. Sama ten balíček mám doma a jsou tam krémy na opalování jak pro děti, tak dospělé, tak i poopalovací péče plus zklidňující pěna na spálená záda, pokud byste se zapomněli namazat.

Tak a teď už k vítězkám. Tím, že jste sdílely, holky, kus svého soukromí a své soutěžní věci si poznáte, rozhodla jsem se zmínit jen vaše křestní jméno. Protože má Astrid tři balíčky a soutěžící měli na výběr buď poslat vlastní verzi tance Astrid Sun nebo rýmovačku na Astrid Sun nebo fotku s pomalovaným členem rodiny opalovákem, řekla jsem si, že vyberu z každé kategorie jednoho.

1.) Začnu tím nejodvážnějším soutěžícím! Prvním výhercem je Katarina, která poslala nejen taneček s celou rodinkou, ale navíc je u toho v plavkách a už jen za ty ti Katarínko tleskám! Plus všichni víme, jak je těžké zkoordinovat děti!

2.) Další výherkyní je Týnka, která mi poslala koláž, co mě fakt pobavila. Plus k ní poslala ještě tu rýmovačku, takže rovnou splnila dvě ze tří zadání, takže tam je výhra jasná. Navíc ta rýmovačka je fakt skvělá. ;-)  Najdete ji pod fotkou.

astrid1

Když slunce paří, od června do září,
kůže trpí, červená,
bolest to pak znamená.
Pokud chceme opálení,
nic snazšího není,
než poctivě si mazat tělo,
záda, břicho, taky čelo…
Krémy, mléka, oleje,
když tě horko poleje,
když s rodinou jste u vody
a chcete užít pohody,
tak jedině s Astrid sun,
ochranite celý klan!
No a třetí výherkyní je Klára, která nás označila na instagramu, kde zveřejnila fotku dětí ze sjíždění vody.
Screenshot_20190618_094910

Prosím všechny výherkyně o zaslání adresy na tereza@matkyvnesnazich.cz Astrid vám pošle vaše výhry.

Pokud jste nevyhráli, tak mám pro vás ještě tip na jiné výhry. Když koupíte Astrid Sun, tak se můžete účastnit přímo jejich soutěže o jejich produkty, zážitky a dárky. Losuje se o 51 výher, což není málo  ;-)

  1. Kupte jakékoli 2 produkty Astrid Sun v období od 1. 3. do 14. 7. 2019.
  2. Zaregistrujte kód z účtenky na této stránce. Účtenku si uschovejte.
  3. Vyhrajte zážitky a dárky. Každé pondělí od 13. 5. do 15. 7. 2019

PS: To video Astrid Sun, co je níže, si určitě pusťte  ;-) Je to chytlavý a taky tak trošku součástí mé soutěže :yes:

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)