plíny

Tip na plíny: Překvapení měsíce

Jak už jsem v minulosti psala, obě moje děti měly od začátku Pampersky a když mi někdo doporučoval jiné značky, nechtělo se mi to zkoušet. Když máte něco, co vám vyhovuje, tak proč to měnit. ;-) Jednou jedinkrát mi jedna firma poslala plíny a to byla taková katastrofa, že jsem dala tehdy Emilce jednu a když jsem viděla, jak vypadala ta plena po půl hodině, celý balík jsem vyhodila. Věřte mi, že to by nevzali ani nikde v kojeňáku – respektive – to bych těm dětem nemohla udělat.

Nedávno jsem ale byla nakupovat v Lidlu a Pampersky neměli. Malej se mi začal ve vajíčku probouzet, Emilka brázdila s vozíkem obchod už příliš dlouho. Představa, že narvu nákup do tašek, naložím ho do auta, naložím tam obě děti, pojedu jen kvůli plínám do drogerie, kde budu muset zase děti vytáhnout z auta, táhnout se s Mikym ve vajíčku, protože v drogerii nemají vozík, na který se dá nasadit vajíčko, koupím jen ty pleny a pak zase budu dávat nákup a děti zpátky do auta, abych je po dalších pěti minutách znovu doma vyložila..byla prostě strašná.

“Hele, lídlácký Lupilu plíny!” Ty čtyřky by mu podle váhy měly sedět. Padesát kusů za dvěstěpade, to je dost zajímavý. No tak, nic se nestane, když je jednou koupím! Třeba nebudou blbý. No když budou, tak se prostě pak koupí ty, na které je Miky zvyklý.

Takže je Mikuláš vyzkoušel. Na začátku jsem ho pro jistotu přebalila snad po hodině, abych věděla, v jakém stavu plína je. No a po první noci mi spadla brada. Musím říct, že mě fakt překvapila kvalita těch plen a k Pamperskám jsme se do teď nevrátili. Jsem nadšená, Mikyho ani tak často nenatírám, plíny fungují skvěle a Mikuláš je spokojenej. Kdo by to byl řekl… Jsou fakt skvělý! :yahoo:

Ještě mě zajímalo, jak si stojí na internetu v diskuzích a někde jsem se dočetla, že silně zapáchají chemií. Já si toho asi nějak nevšimla nebo mám asi špatnej čich.

Za mě jsou plenky vyrobeny z příjemného materiálu. Zevnitř i zvenčí jsou hladké, materiál je rozhodně hladší a příjemnější než u Baby Dry od Pampers.

IMG_20190605_081814_resized_20190605_082405694

Gumičky pěkně přiléhají k nožičkám a netlačí do nich. Za poslední měsíc, co je Miky používá, se ještě nestalo, aby plenka někde protekla nebo se oprudil. A to i když měl plenu déle. Plíny jsou pěkné i vzhledově. Emilka je Mikulášovi ráda nosí hlavně kvůli těm obrázkům, které jsou na nich natištěné. Pokud potřebujete pásky na suchý zip rozepnout a znovu zapnout, drží pěkně i pak.

Jediná věc, která mi přijde nepřesná, je jejich číslování a váhové kategorie. Myslím, že dítě, které má váhu, co se blíží k hornímu limitu uvedenému na obalu, se do ní nevejde. Tak pokud byste je chtěli dětem koupit, volte pak radši už o číslo větší.  ;-)

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 556 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

2 Komentáře

  • Eva 6. června 2019 15:52

    To je fajn tip!My pouzivame taky jedine Pampersky,ale proc nevyzkouset jiny ze?Jinak – ty spatny byly Kolorky?Mne je totiz taky poslali na vyzkouseni kdyz se Emilka narodila a prisly mi celkem v pohode…

  • Péťa 19. srpna 2019 20:56

    Souhlas! Jedu lidlácký od narození. Nechápu, co mají všichni na Pampers, moc hrubé a nějaké vzorky, co jsem dostala v porodnickém balíčku, fakt smrděly chemicky po lehkém pročurání.
    Doporučuju ještě o level lepší druhé plenky z Lidlu, mají “soft and dry” a pak “easy and active” a ty mají takové 3 komory, lépe sají, na noc TOP!

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)