uv

Moderní zábava pro děti: Kouzelné zpívání

Nevím, co u vás doma, ale u nás si doma zpíváme docela často. Doma, v autě, venku.. Občas lituju lidi, co mě slyší zpívat, ale když Emi chce, abych se přidala, co nadělám.  :unsure: Jo a taky s ní zpívám docela ráda. Tuším, že co Emilku máme, nazpívala jsem toho asi tak stopadesátkrát víc než za celý život :unsure:

O čem chci ale dneska psát…. Pamatujete různé zpěvníky z našich dětských let? No, kde jsou ty časy, kdy jsem vytahovala ve školce zpěvník s písničkama. Obyčejný zpěvník s písničkama….. Přiznám se, že někdy si přijdu, že jsem mimo čas a realitu. Většinou se tak cítím ve chvíli, kdy dorazí tchyně s tchánem a mají nějakou zajímavou hračku pro Emilku, o níž jsem v životě neměla tušení, že něco takového může existovat. Jako třeba v případě Kouzelného čtení.

IMG_20190501_065703_resized_20190501_065736662 IMG_20190501_065656_resized_20190501_065735722

Loni, když přinesli interaktivní mluvící knížku s elektronickou tužkou, fakt jsem musela před kreativitou manželovy maminky smeknout. Byl to jeden z nejlepších dárků. Od té doby v tom “jedeme” a Emi dostává další a další kouzelné čtení  ;-) Kliknete tužkou jen na “zapnout” a pak nestačíte zírat, co všechno knížka umí. Například zpívánky obsahují dvanáct lidových písní včetně not, které si děti mohou přehrát i pomocí Kouzelného piana. Zahrají si písničky jako Holka modrooká, Jede, jede poštovský panáček, Pec nám spadla, Travička zelená, Skákal pes, Já mám koně a další.

Je to super věc, pokud potřebujete dítě rozmluvit nebo jen zabavit. Je to hezky nazpívané a děti můžou nejen zpívat. Když zapnete jiný režim, tak je tam i kvíz, kdy dítko dostává otázky, kde je třeba pejsek, zajíček nebo ptáček a kouzelnou tužkou má postavy a předměty ukazovat. Zpívánky jednička i dvojka obsahují (každá kniha) přes 500 zvuků a textů

Vyrábí to Albi a musím říct, že jsem z toho nadšená. Vzhledem k tomu, že naše Emi ráda zpívá, vydrží u toho docela dlouho a stále se k těm knížkám vracíme. Pak mají i knížky, které jsou i pro starší děti. Třeba atlas světa nebo angličtinu a podobně.

Myslím, že tyhle výukový knížky jsou skvělý. Máte s nimi zkušenost? ;-)

IMG_20190501_065632_resized_20190501_065735969

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 554 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)