mirter

I plíny můžou zvednout náladu!

Chtěla bych vás pobavit. ;-) Doufám teda, že vás to aspoň trochu pobaví. U mě to ale zafungovalo.  ;-)

O co jde? Jedna nejmenovaná firma /zatím si u nás nezaplatila žádnou reklamu :yahoo: /, u které pravidelně objednávám plíny pro Olího, tehdy jsem na ni dostala tip od své spolužačky a kamarádky Alenky, mě vážně baví. Krom kvalitních plín a hodně slušných cen, má tahle firma i smysl pro humor. ;-) Maily, které posílá svým zákazníkům, jsou strašně vtipný! Ještě nikdy jsem se s tím u žádný jiný firmy, obchodu nebo já nevím čeho, kde jsem si objednávala nějaké zboží, nesetkala a nikdy jsem se tak nepobavila, jako tady.  ;-) Většinou chodí od všech takové ty spisovné a důležitě znějící texty, který očima rychle přelítnu a u kterých mě zajímá jen jedno, kdy dorazí balík, který jsem si objednala. Tady to je ale jiný kafe. Jejich maily si čtu strašně ráda a klidně i několikrát po sobě, protože mě prostě rozesmějou.  :heart: Abyste měli představu, proč mě tak baví, vybrala jsem vám nějaký úryvky z mailů, který svým zákazníkům posílají. Jen podotýkám, že jsou to různé části z různých mailů.  ;-)

Tak třeba první:

„Vaši objednávku jsme dali na hromádku, hromádku do krabice a už se tady opaluje a čeká na kurýra.“   ;-)  

Nebo tohle je dobrý:

„Jakmile se k tomu človíčci ve skladu dostanou, přeci jen objednávky se vyřizují postupně bez jakékoliv protekce. Hromádku dají do krabičky, na ni fešácký lepík s Vaší adresou na vršek krabice a co nejdříve ji něžně hodí do auta kurýrovi, který na to potom položí bednu s cihlama. Holt takový je život. ;-)   Tohle, když jsem četla poprvý, tak jsem myslela, že umřu. Všichni víme, jak to chodí, že jo.  :yahoo:

Anebo tahle část:

„Pokud hradíte při převzetí, doporučujeme mít to přesně. Oni totiž ti řidiči nikdy nemají nazpět drobné. Doba je zlá, každá koruna dobrá, tak proč ji vracet?!“  Úplně to vidím, jak se chlapík šacuje, hledá po kapsách nějakou tu kačku na vrácení, přitom oba už dobře víme, že stejně žádnou nenajde. :wacko: No, možná teda někdo jo.  :rose:

Následující věta se týká jedné slevové nebo chcete-li výhodné akce:

„Nemohou zde nakupovat zákazníci, kteří zlobí. Tj. nepřebírají balíčky, stornují zbytečně objednávky apod.“ Tak a zlobivci mají utrum. ;-)

A tohle:

„…Jen plenky jsou odesílané jako poslední.  :rose:   Objednávky i s jiným sortimentem, který k péči o dítě patří, jsou odesílány prioritně. Přeci nenecháme prcka hladovět. :heart:   Tomu se nedá odporovat. :rose:

Anebo tady:

„…takové  ty finty „Objednám  nyní, zaplatím za rok, neplatí“,…“  :yahoo:  

Komu z vás chodí stejné maily? :-) A jaký dopis, mail, smska apod. naposledy rozesmálo vás?   ;-)

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)