M-T-16-238

VYHLÁŠENÍ VELKÉ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE!

Žádné velké napínání, v tomto příspěvku se dozvíte, kdo vyhrál ve “Velké vánoční soutěži”, ve které se hrálo o ceny v hodnotě 25 tis. Kč! Teda napínat vás budeme, ale jen malou chvíli. :rose:

Jak víte z článků, když jsme soutěž startovaly, ceny byly lákavé, aspoň my si to myslíme ;-) a podle vašich reakcí, zaujaly i vás a to nás těší.  ;-) Měli jste šanci, napsat si o jakou výhru byste v případě, že vás vylosujeme, stáli nejvíc a na to jsme braly ohled. Doufáme proto, že výherci budou mít z předčasného “Ježíška” radost?!  :heart:

A o co že se soutěžilo? Jen krátká rekapitulace:

O tři poukazy na ošetření pleti v kosmetických salonech Natinuel: Poukaz zahrnuje ošetření pleti touto kosmetikou a navíc i diagnostiku pleti. V salónu určí, jaký typ pleti člověk má a podle toho si odnese krém na míru. Výhodou je, že poukazy jsou časově neomezené a že salóny najdete po celé České republice. Pokud chcete kosmetiku s nanotechnologiemi prozkoumat víc, podívejte se na stránky Natinuel .

O elektrický zubní kartáček Oral-B Genius: Má šest režimů, jen pro příklad, na každodenní čištění, na bělicí čištění nebo třeba masáž dásní. Díky kulaté hlavě vyčistí zuby mnohem lépe. Umí taky regulovat tlak na dásně nebo má časový spínač na dvě minuty, po které by se zuby měly čistit. Jestli vás kartáček zaujal, v odkaze najdete podrobnosti: OralB  .

O tři dárkové poukazy do Balónového hotelu v Radešíně: Hotel má vlastní pivovar a restauraci s českými specialitami. Poukaz je platný pro dvě osoby na dvě noci a využít ho lze až do konce roku 2019, času je tedy dost.  ;-) Mrknout, jak to tam ale vypadá, můžete už teď. Tady je odkaz: Balonový hotel 

O dva zdravotní balíčky s Immune Akut sirupem od Generica: Jde o dětský sirup na posílení imunity. Je bez konzervačních látek, umělých sladidel i bez přidaných barviv. A můžou ho užívat děti už od jednoho roku. Balíček navíc zahrnuje vitamin C a B-komplex. Ty jsou vhodné pro děti od 3 let. Immune Akut sirup

O tři elektronické poukazy na výukový program Kideo: Jedná se o výukový program on-line angličtiny pro děti od 4 do 12 let s aprobovaným americkým lektorem. Každý poukaz je v hodnotě 3999 korun a obsahuje deset lekcí. Je fajn, že se děti učí z pohodlí domova a že si lze určit den i hodinu, která bude nejlépe vyhovovat. Více info najdete na stránkách Kideo .

O tři knížky Odemykání dětského potenciálu autorů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné: Knížka pomůže rodičům lépe pochopit, v čem jeho dítě vyniká a proč je důležité pomoct dítěti jeho skryté talenty objevit a taky jak je pak v životě co nejlépe využít. Mimochodem, tady se můžete dozvědět mnohem víc, nejen o autorech a knížce: Jan Mühlfeit a Odemykání dětského potenciálu.

Tak a teď už jen podívat se na video dole a zjistit, kdo vyhrál! Pokud je vaše jméno mezi výherci, nezapomeňte nám na info@matkyvnesnazich.cz poslat adresu, ať víme, kam výhry obratem poslat. Někteří z vás je budou mít třeba jako vánoční dárek, tak ať je nemusíte darovat v lednu.  ;-)

Pokud se některý z výherců o výhru nepřihlásí do 14 dnů, ceny poputují dál. Ve videu se taky dozvíte, jak v takovém případě budeme postupovat. Ale doufáme, že si svoje výhry nenecháte ujít. Byla by to určitě škoda!  ;-)

Všem výhercům gratulujeme!  :heart:

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

Další příspěvky