mmm

TIP OD VÁS: Jak zastavit padání vlasů!

Buď jsem měla štěstí, nebo jsem tomu jen nevěnovala takovou pozornost, ale myslím, že těhotenství mým vlasům nijak výrazně neuškodilo, jak se říká, že v tomhle období dostanou vlasy zabrat. Nějaký ten vlas mi padal předtím a stejně tak i po porodu, ale nebylo to nic, co by mě trápilo a měla jsem potřebu, to nějak řešit. Po porodu mi vlasy dokonce chválila kadeřnice, když jsem se jí ptala, jak jsem na tom. Říkala mi, že je mám lepší než dřív.

Bohužel později se to změnilo a vlasy se mě rozhodly pomalu, ale jistě opouštět.  :unsure: Začaly mi padat a hodně! Pokaždé, když jsem se česala, jsem měla hřeben obalený, obírala jsem vlasy z oblečení nebo je sbírala po podlaze…děs…doma si ze mě manžel utahoval, když „šeptal“ Olímu: „Maminka nám začíná plešatět.“  :yahoo:  

Přemýšlela jsem, že se dám snad ostříhat „nakrátko“, jestli by to pomohlo a vlasy by se tím vzpamatovaly a zregenerovaly. Neudělala jsem to. Bylo mi to líto. Tehdy jsem se ale o tom zmínila u fotky, kterou jsem dávala na náš Facebook a dostala jsem od vás hned několik tipů na různé přípravky, které by mohly pomoci. A všem za ně tímto moc děkuju! :heart: Jedna dobrá duše mi napsala, ať zkusím šampón Nanogen s růstovými hormony, že s ním má moc dobré zkušenosti. A já se ho rozhodla vyzkoušet. /Děkuju ti, Madlenko! Snad nevadí, že tě tady zmiňuju, ale jsi moje záchrana! :heart:  /

Neznala jsem ho. Objednala jsem ho na internetu a těšila se, až ho co nejdřív otestuju. Ono, když už nevíte, jak těm vlasům pomoci, tak se chytáte všeho a věříte, že to snad už konečně zabere.

I když to není úplně nutné, používám ho denně. /Trochu jsem si slibovala, že výsledek uvidím o to dřív. :rose: / Ty první týdny jsem nějakou výraznou změnu nepozorovala, přišlo mi, že mi pořád dost padají. Teď ho ale mám už druhý měsíc a hele, on fakt zabírá!  :yahoo: Není to tak, že už žádné vlasy po zemi nenacházím, ale ve srovnání s tím, jak mi padaly dřív, je to o hodně, ale opravdu o hodně lepší! Už se nebojím, se učesat a neděsím se, že se jednou vzbudím a moje vlasy budou kdesi v “tramtárii”. Naopak si dávám velkou naději, že časem se zotaví úplně… ;-)

…proto ještě jednou velký dík!  :heart:  

41721461_473315203156334_6191781907982712832_n

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)