DSC_4673

Tipy na dětské sprchové gely

Před nedávnem jsme s kamarádkou rozebíraly dětskou kosmetiku a řeč přišla i na sprcháče. Vyprávěla mi, jak je spokojená s kosmetikou Sebamed. Že jejím dětem dělá moc dobře a že vlastně  jinou kosmetiku už nemá potřebu kupovat. Taky jsem ji zkoušela. Konkrétně jeden krém, když měl Olí malinko problémy s hrubší kůží /tehdy jsem vůbec nevěděla, z čeho to může mít a vyrážka ani ekzémy to nebyly/a ten mu pomohl. Psala jsem o tom tady.

Sprchový gel nebo krém /je jedno, jaká konzistence by to byla/ jsem ale dlouho na Olího žádný nepoužívala. Fakt ne. Bylo mi doporučeno, že na kůži malého miminka není nutně potřeba. Že, dokud to jde, je dobré mýt jen vodou. To se mi líbilo a říkala jsem si, že něco na tom bude. Tak jsem se sprchovým gelem začala až později, v době, kdy začal lézt. Nebo tak nějak přibližně.  ;-)

Dlouho jsem ale vybírala, jaké sprcháče pořídit. Pár jsem jich vyzkoušela, ale teď už nějakou dobu používám na Olího pokožku tyto dva:

1/ Srchový krém a šampon od Weledy – Sladkou vanilku, ta mi hezky voní. Ale hlavně obsahuje sezamový olej, po kterém má Olí jemnou pokožku. Někdy ho už ani ničím jiným po koupání nemažu, protože mám pocit, že to už není potřeba.

weleda-kids-2in1-shower-shampoo-sweet-vanilla-150-ml-827697-en

 

2/ A Weledu střídám ještě s Laverou – Neutral. To je taky sprcháč se šamponem v jednom a je super na Olího citlivou pokožku. Obsahuje pupalkový olej na regeneraci a Aloe vera na zklidnění. Ale Olí na tohle stejně prdí, pro něj je nejdůležitější ta ovečka na obalu!  :heart:

lavera

Těch sprchových gelů, krémů a mýdel je na výběr spousta a každému dítěti bude vyhovovat určitě jiný, ale pokud ještě po nějakém pátráte, můžete je vyzkoušet a uvidíte, jak se osvědčí u vás. ;-) :bye:

Za náhledové foto děkujeme: Radka Pipotová

 

 

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)