IMG_6436_1

Veletrh Interbeauty Prague: Rtěnky, které budou také IN!

Jak jsem už jsem včera zmínila na Facebooku, o víkendu jsem zavítala na mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu Interbeauty Prague, který se konal na Výstavišti v Holešovicích. Venku bylo tak překrásně, že mi bylo nejdřív docela líto, se jít zavřít do nějaké haly, byť s davy profesionálů tohoto oboru či  “obyčejných” žen/naschvál to slovo píšu do uvozovek, protože tím myslím nás ženy, které s kosmetikou nijak nepodnikáme, ale prostě nás jen baví a chceme vědět, co bude v nadcházející sezóně IN! :rose: /, ale po asi půl hodině tam, jsem věděla, že kdybych tam nezašla, o dost bych přišla. Proč? Hned vysvětlím.  ;-)

Nešla jsem tam s nějakým konkrétním cílem, omrknout konkrétní značku. V tomhle ráda poznávám nové věci a experimentuju, takže jsem byla naladěna, nasát tam co nejvíce informací a hlavně se pokochat těmi všemi lahvičkami a šminkami, které z nás žen dělají ještě krásnější. :heart: Pak jsem se ale zastavila u stánku se značkou Glamour Lashes, kde mě zaujaly vystavené matující tekuté rtěnky. A to bylo něco pro mě! Sympatická Slovenka mi nabídla, že mi je vyzkouší a můžu je tak na sobě otestovat. Musím říct, že jsem asi našla něco, co vlastně už dlouho hledám, ale do teď jsem na nic takového nenarazila. Když se mě ptala, který odstín bych ráda zkusila /mají celkem dvacet odstínů/, chtěla jsem něco dočervena, ale na denní nošení. Dozvěděla jsem se, že letos v létě poletí oranžová a všechny odstíny kolem této barvy. I šmrncnuté s růžovou nebo právě červenou apod. Výběr jsem nechala na ni. Zvolila mi odstín Sunny Mandarin. Pro představu jsem dávám malé foto.  :rose:

IMG_6455_1IMG_6448_1

Byla jsem nadšená. Nejen, že se mi zrovna hodila k jednomu pruhu na šatech, ale kromě té barvy jsem byla unešena tím, jak dokonale drží. Když vám řeknu, že jsem ji měla na puse ještě večer a to jsem se stavila po veletrhu ještě na zmrzku, protože to vedro bylo příšerné, tak přísahám, že nelžu!  :heart: Po nanesení na rty jsem okamžitě cítila, jak zasychá a poté už jsem ani nevěděla, že na rtech vůbec nějakou mám. To mi naprosto vyhovuje a hlavně, že nemusíte myslet na to, aby když se s někým pozdravíte, neměl na tváři razítko vašich rtů /zvlášť, když se zdravíme s muži, si dokážu představit, jak těžce obtisk cizích rtů doma pak vysvětlují :rose:/. Zkrátka, udělá na rtech matný povrch. Fakt skvělá! Takže. Ač jsem původně na veletrhu nic kupovat nechtěla, tu chci! Takže si ji objednávám na jejich e-shopu. Není drahá. Stojí 330 Kč, to mi přijde fajn. A když už jsem tam byla, poptala jsem se zároveň na barvu na obočí. Přiznám se, že jsem si obočí nikdy moc nemalovala, i když bych ráda. Mám ale pocit, že nalíčit si obočí, aby vypadalo přirozeně a decentně, není zase taková hračka. Jeden odstín barvy /konkrétně je to Taupe/ jsem ale na doporučení vyzkoušela a objednávám už i ten. :rose:

IMG_6423_1IMG_6451_1

Poté jsem ještě prolétla několik stánků s péčí o pleť a v hale s péči o ruce, jsem si chtěla nechat udělat manikúru, ale vzhledem k tomu, že volné místo bylo nejdřív asi za dvě hodiny, jsem to už nestihla. Mateřské povinnosti volaly. :heart: Z těch úžasných laků na nehty bych si ale určitě vybrala. Tak třeba někdy příště. ;-)

IMG_6474_1

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)