mkp

Druhé těhotenství: Úplně jiné než to první!

Už jsem se viděla, jak zase spořádám pět chlebů s paštikou, pořád budu mít hlad a když budu mlsně pokukovat po šestém, tak manžel opět opatrně pronese: “Broučku, jseš si tím šestým krajícem opravdu jistá?”. Jenže představte si ten skandál! On se ten hlad při druhém těhotenství tak nějak nedostavil. Stejně tak nevolnosti. Už jsem si představovala, jak se to naše první nebohé dítě bude učit držet mi vlasy nad záchodovou mísou a ono to, zdá se, nebude potřeba.

Nezvladatelné chutě? Čokoládu, dorty a KFC, které jsem tak v prvním těhotenství milovala, jsem vyměnila za ovoce! Celý první trimestr jsem měla chuť jen na hroznové víno, pomeranče a občas jiné ovoce. Začala jsem si dělat saláty, které jsem v prvním těhotenství nemohla ani cítit. Spíš jsem se do jídla musela občas nutit a to se mi snad nestalo nikdy. Kdyby mě viděli mojí kolegové, kterým jsem při těhotenství s Emi, dělala každý den po obědě chutě, když jsem si k počítači přinesla dort (ne celý), asi by nevěřili vlastním očím. Když došlo na sladké, udál se v mém životě historický okamžik! Poprvé v životě jsem místo ovocné, čokoládové nebo zmrzky s vlašskými ořechy koupila vanilkovou! Vanilkovou, která mi do teď přišla jako ta nejnudnější zmrzlina na světě! ;-)  (svět už nikdy nebude jako dřív)

Dále bych ráda naťukla takové to téma, jak vám každý říká, jak krásně vypadáte, když jste těhotné. Víte, jak se říká, že když čekáte holčičku, tak že vám bere krásu a když kluka, tak rozkvetete tak, že orchideje z vás mají depresi…. Když jsem čekala Emi a nikdo o to zatím nevěděl, každý mi říkal, jak mi to strašně sluší a co je na mě nového, že tak zářím, jestli jsem nezhubla, nebyla na botoxu (to jsem nevěděla, jestli mě má těšit nebo se mám urazit, protože jsem tam nikdy nebyla) nebo jak to, že mám tak hezkou pleť. Něco vám teda řeknu. Rozhodně nevěřím, že holčičky berou krásu, protože já vypadala v prvním těhotenství fakt dobře a ještě než si řeknete, že to zní fakt nafoukaně, zadržte! Já si můžu o sobě říct, že jsem tehdy vypadala dobře, protože to mám s čím srovnávat :yahoo:

Za prvé tipuju, že náš druhý potomek bude kluk, protože mám úplně jiné těhotenství (ano, vím, že to není záruka opačného pohlaví) a za druhé se bojím jedné věci. Bojím se, že až se narodí, tak všichni, ale úplně všichni, včetně vás, našich čtenářů, oslepneme z toho, jak ten náš kluk bude krásnej. Minimálně bych to viděla na topmodela, protože tramtadadáááá – ten si ze mě bere úplně všechno a na nic se neptá! Jak jsem už psala – ostříhala jsem vlasy, protože čast z nich sama odpadla, přestože beru těhotenské vitamíny, začala jsem ještě k tomu zvlášť cucat vápník, protože mě bolely klouby a občas zuby. Pleť puberťáka jsem zmiňovala? Jestli ne, tak zmiňuji a pokud jsem už o ní psala, tak se prostě budu opakovat, protože ta pleť si zaslouží zvláštní samostatnej článek. :wacko:

Takže v pondělí na vás bude čekat můj první TIP (nejen) pro těhotné, kterým se zhoršila pleť tak, že bez make upu nedají ani ránu. Objevila jsem zázračnou věcičku, kterou toho rudého bastarda potřete a druhý den jste skoro bez akné. No a pak tam taky bude tip na korektor, kterým červená místa nebo pupínky, než zmizí, zakryjete. ;-) A to úplně nejlepší? Ta CENA za tuhle úžasnou věc! :heart:

Tak páááá v pondělí! Zítra se na vás těší Miri.

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 575 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)