ryma

TIP: STOPněte rýmu vašeho dítěte za dva dny!

Je to asi tak měsíc, co dostala Emilka šílenou rýmu. Z nosu jí teklo, jak z kohoutku, u nosu se jí dělaly bubliny a odsávali jsme snad po deseti minutách. Ani po čtyřech dnech to nevypadalo, že by měl být rýmě konec. Trošku se to zklidnilo, ale žádný zázrak. Zkoušela jsem na to pár věcí, ale vždycky, když už to vypadalo, že se to začíná dávat do klidu, začalo to nanovo. Pak mi ale napsala kamarádka, že má nějaký esenciální olejíček, kterým potře dcerce kořen nosu, spánky a lehce pod nos, dělá to tak každé dvě hodiny a druhý den je dcera prý bez rýmy.

A tak jsem ten olejíček objednala. Ne, že bych tedy bláhově čekala, že odkliknu objednávku a ten malý zázrak doručí pošťačka s úsměvem hned druhý den v sedm ráno, ale říkala jsem si, že ho budu mít aspoň pro příště. Rýma v zimě není záležitost jednoho dne, jak víme, že?

Kamarádka ho měla ale z USA a tak jsem na netu hledala, kde ho objednat. Našla jsem české stránky. Na webu slibovali dodací lhůtu do pěti pracovních dní. No… Když už to byl jedenáctý den, říkala jsem si, že jsem asi narazila na podvodníky a olejíček proti rýmě nikdy neuvidím. Když jsem se odhodlala tam zavolat a čekala, že na mě někdo z druhé strany mobilu zakřičí při nejmenším “Apríl!”, byla jsem mile překvapená. Paní na druhém konci se omlouvala, že jej neměli na skladě, ale že už ho odeslali. Nakonec ještě v ten den přišel a tadááá….už se k tomu dostávám. Emi už měla skoro po rýmě, ale na ten zbytek to zafungovalo naprosto skvěle.

Takže teď v pátek, když dostala rýmu, jsem olejíček hnedka tasila a hele! Je neděle a rýma je fuč. Pokud by vás to zajímalo, koupila jsem ho na stránkách www.edoterra.cz. Je už naředěný a díky roll onu jen aplikujete tam, kam máte. Tedy spánky, kořen nosu a pod nos. Emilce ani jeho mentolová vůně nevadí. Dala jsem jí to několikrát denně a funguje skvěle. Aplikovat můžete i na hrudník. Teď, když je zima, říkala jsem si, že se vám bude tento tip hodit. Zaplatila jsem za něj za 555Kč. No, ta cena nic moc, ale nelituju. Funguje a navíc ubývá hodně pomalu, takže podle mě vydrží stopro i na další zimu ;-)

Snímek obrazovky 2018-01-14 v 23.08.01

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 575 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • Jak se syn skamarádil s vysavačem – Matky v nesnázích
    25.1.2018 - 7:00

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)