prof

Vyhlášení velké vánoční soutěže: Kdo z vás vyhrál?

Tramtadadá! Losování velké vánoční soutěže je tady. Už za chvíli se dozvíte, kdo z vás vyhrál a kdo bude mít /aspoň v to pevně doufáme/ o něco hezčí Vánoce.  ;-) Předtím ale chceme poděkovat vám všem, kteří jste soutěžili! Bylo vás strašně moc a nás to opravdu těší! :heart: Ani nevíte, jak moc bychom rády, abyste vyhráli všichni. Bohužel to nejde. Výher je sice hodně, ale ne zase tolik, aby vystačily pro vás všechny. :rose: Věříme ale, že když nevyhrajete dnes, budete mít štěstí příště.  ;-)

Upoutávku na vánoční soutěž /viz. výše/ jste možná už viděli u nás na Facebooku, pokud ale ne, tak si ji pusťte teď. Ukazujeme v ní interaktivního netopýra Nocto, kterého do soutěže věnoval Sparkys Království hraček. A ne jednoho, ale hned dva! A pravda je, že o netopýra jste si psali asi nejvíc, že byste ho chtěli vyhrát.  ;-) Nuda s ním teda rozhodně není! A pokud ho získáte, tak to bude u vás doma tak trochu řídit. :rose: Má totiž spoustu funkcí a nálad. My jsme se s Terkou pobavily už při natáčení videa.  ;-)

Výher je ale víc, jenom si je připomeňme: 

2 žvatlalové od Bambule Království hraček, Kouzelná zahrádka od Bambule Království hraček, Květinový domeček od Bambule Království hraček, kniha Na stolečku autorky Kateřiny Vrbkové, 4 znovuplnitelné kapsičky, pro maminky 2 kšiltovky /stříbrná a fialová/ od F&F a 2 kabelky /stříbrná a zlatá/ taky od F&F.

Ještě jedna důležitá věc! Pokud vyhrajete, nezapomeňte nám co nejdříve poslat vaši adresu na mail: info@matkyvnesnazich.cz, ať víme, kam máme výhru obratem poslat. Pokud ji totiž plánujete jako dárek pod stromeček, mohlo by se pak stát, že vám ji Česká pošta doručí klidně až na Velikonoce. ;-)

Tak, jste připraveni zjistit, komu z vás tedy výhra poputuje a jaká? Super! Tak už jen klikněte na video níže a dejte “Plej!”

Všem výhercům moc blahopřejeme! :good:

Informace o autorovi

matkyvnesnazich
matkyvnesnazich
Autor s 51 příspěvky
Více informací o matkyvnesnazich

Další příspěvky