2017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_8775

Jak jsme volily KiK Tvář roku

Z blogu nebo Facebooku či Instagramu už víte, že jsme byly s Terkou osloveny ke spolupráci na soutěži KiK Tvář roku 2017. Terka slavnostní večer moderovala, proto musela být na místě /finále se konalo v centru Prahy v Café Louvre/ podstatně dřív. Mně jako jedné z porotkyň /porotcovala jsem vůbec poprvé v životě :rose: /stačilo dorazit později. Vzhledem k tomu, že manžel, který měl hlídat Olího, přijel domů opravdu až těsně před mým odchodem, takže jsme se v podstatě míjeli ve dveřích, syn mi asistoval u příprav. Do společnosti jsem vyrážela po hodně dlouhé době, tak jsem si chtěla dát záležet. Sledoval, jak jsem obrátila šatník vzhůru nohama, abych nakonec vytáhla černý overal, který jsem měla všehovšudy dvakrát na sobě, takže je skoro nový a který se, myslím, hodí na podobné příležitosti. A zároveň /což bylo to nejdůležitější/ je pohodlný a skvěle schovává kila navíc, které jsem jaksi po porodu ještě nestihla shodit. Nebo spíš ještě nezačala. :rose:
Když jsem se šla líčit, všimla jsem si, že z mojí sváteční Dior rtěnky mám jen víčko a že si Olí tu drahou rtěnku rozpatlává po rukách /nějakou záhadou se dostal k mojí taštičce se šminky :unsure:). Polilo mě horko, ale naštěstí jsem kousek z ní zachránila. :scratch: Když pominu, že jsem se ještě musela vymotat z mikrotenových sáčků, které mi Olí omotal kolem nohou, příprava šla celkem dobře. ;-)
Ještě jsem synovi uvařila večeři, abych manželovi ulehčila práci a mohla jsem vyrazit. Těšila jsem se, ale zároveň jsem si byla vědoma, jakou mám, coby porotkyně, zodpovědnou „funkci“. V porotě nás sedělo dohromady šest a jedno místo bylo určené i pro jednu z vás, našich čtenářek /pamatujete, jak jste se mohly hlásit? ;-) /. Říkaly jsme vám, že pak jednu ze zájemkyň vybereme. A tak se i stalo. Přihlásilo se vás opravdu hodně, takže to byla těžká volba /nejradši bychom vás vzaly všechny :rose: /, ale musely jsme vybrat jen jednu a tou se tentokrát stala Klára Voráčová, která přijela až z druhého konce republiky.
Na památku jsme se společně vyfotily. ;-)
2017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_8803
Jak už jsem psala, slavnostní večer moderovala Terka a moc jsem se nasmála /ne jí!, to je jasný, ale jako, že celým programem provázela skvěle a vtipně :good: /. Sice nejdřív slibovala charismatického kouzelníka s rozevlátou košilí, takže mě pochopitelně hned napadl Copperfield, ale místo něj přišel Richard Nedvěd, vůbec to ale nevadilo, protože nakonec to byla ta nejlepší volba. ;-) Každopádně, kdybyste potřebovali moderátorku, vřele Terku doporučuju. Nějaké termíny do konce roku má ještě volné. ;-)
2017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_88432017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_8976
Do finále se probojovalo celkem osm finalistek, jedna hezčí a sympatičtější než druhá, takže to byl oříšek, vybrat jen tři. Měla jsem víc favoritek, v hlavě se mi mísily jejich silné příběhy, odvaha i odhodlanost, se kterou do soutěže šly. Já bych dala cenu všem, ale to bohužel nešlo. Hodnotil se celkový dojem, projev, osobnost i oblečení značky Kik dle vlastního výběru. A nakonec vyhrály tyto úžasné ženy /ty dvě krajní ne, prosím vás ;-)/:
2017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_9263
Třetí skončila Edita Jemelková (vpravo), druhá Aleksandra Vitmajerová (vlevo) a první příčka patřila Kateřině Koudelákové, mamince dvou dětí (10 a 7,5), která už si plánovala, jak naloží s finanční odměnou, kterou za vítězství získala: “Část výhry bych chtěla věnovat svojí rodině, abychom mohli společně prožít nějaký zážitek a část bych chtěla věnovat sama sobě, dopřát si nějaký seminář v oblasti, která mě zajímá a to je duchovno a meditace.”
Já myslím, že jsme zvolily dobře, co říkáte? :heart: A holky, kdybyste se třeba příště chtěly přihlásit vy, neváhejte. Jednak to může být výzva a ceny budou taky jistě opět lákavé. :bye:
2017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_8841 2017_12_06_Kik_tomasmartinekcz_8830
Foto: KiK/Tomáš Martínek

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

4 Komentáře

 • Kateřina Malá 8. prosince 2017 10:16

  Holky byly jste skvělé a Terka nám všem finalistkám coby moderátorka večera strašně moc pomáhala :heart: Jsem ráda, že jsem Vás mohla osobně poznat a strávit s Vámi krásný nezapomenutelný večer :-)

  • Tereza
   Tereza 8. prosince 2017 22:09

   Káťo, já jsem byla ráda, že jste tam byly fajn parta a bylo to moc fajn ;-)

 • Edita Jemelková 8. prosince 2017 10:45

  Krásný článek :) (y) ♥ Bylo mi ctí vás osobně poznat, byly jste úžasné, skvělé, boží :) Děkuji za podporu kočky♥

  • Tereza
   Tereza 8. prosince 2017 22:10

   Edi, byly jste skvělé všechny. To nám bylo ctí ;-)

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)