obl

Dětské oblečení: Nákupy na zimu nechť započnou!

Nevím, jak u vás, ale u nás už to začalo! Sice už jsem před pár týdny na nějakých nákupech byla, ale pořád mi leželo v hlavě pár kousků, které jsem pro Emilku potřebovala. Teplejší boty, nákrčník – nevím, jak to nazvat – prostě takový ten ustřižený rolák, co je místo šály. Loni se docela osvědčil, ale tento rok už je Emilce těsnější. No a pak taková ta klasika – co mi padne do oka! Na boty chodím zásadně s naší malou Janatovou. Jednou jsem jí je kupovala sama a ona v nich pak nechtěla chodit a chtěla se nosit. Asi jí nebyly úplně pohodlné. Pro moje záda ovšem trochu peklo.

Bylo mi jasné, že pohádka v podobě sedícího dítěte v kočáru, které nedočkavě čeká na to, až mu začnu všechno zkoušet, nebude. Tak jsem tedy alespoň doufala v to, že se naše madam nebude chtít nosit, protože to nevím, jak bych to oblečení vybírala.

20171011_114331 boty2

Tak jsem si řekla, že spojím hračkářství a oblečení. Takže jsem vyrazila do Sparkys omrknout podzimní a zimní kolekci Cool Clubu a říkala si, že v nejhorším zabavím Emi hračkami. Hned na začátku jsem se zamilovala okamžitě do zimních dětských bot.

boty

Když jsem viděla vevnitř ten kožíšek, hned jsem po nich skočila, ale s obavou, že budou těžké a podrážka tuhá. Moc mě proto překvapilo, když jsem podrážku krásně ohnula. Po předchozích zkušenostech už vím, že se v nich musí Emilka projít a hlavně musím zkusit, jak se obouvají. Nerada bych jí je rvala na nohu 3 hodiny. Tyhle mají ale naštěstí kromě tkaniček i postranní zip, takže tam nohu dítěte pohodlně vsunete. Na nohách jsem jí je nechala asi patnáct minut a když jsem viděla, že v nich po prodejně běhá jak ďas, vzít je, byla moje občanská povinnost!

boty4 20171011_111910

Pak přišla ale naše malá slečna s bílou chlupatou vestou. Překvapivě přinesla i svoji velikost! Docela mě to pobavilo musím říct. Ještě jsem to v žádném článku asi neuváděla, ale doma nám často nosí boty, že je chce obout, čepice, že je chce na hlavu a nedávno odnesla svetr, co jsem jí chtěla dát a přinesla si jiný. Vůbec jsem netušila, že to můžou dělat děti, kterým ještě není ani rok a půl! Vlastně jsem tipovala, že to začne až jí budou tak tři. Asi jsem, co se dětí týče, pořád stejně mimo, jako v době, kdy jsem byla bezdětná. V každém případě – vesta, co si přinesla během nákupů, se mi taky líbila. Vzhledem k tomu, že ji chtěla hned obléct, dala jsem jí ji aspoň na to pobíhání mezi hračkami a oblečením a pak jsem ji uložila prostě k botám.. Musím se poplácat po zádech, že mise byla splněna, protože jsem narazila i na ten nákrčík a rukavice k němu. Takže svetrem s kočičkama jsme se jen už vyloženě odměnily ;-) Z těch bot mám ale radost největší.  :heart:

bbb

A úplně poslední věc! Zjistila jsem, že tam prodávají i krásné teplé kombinézy do sněhu za rozumnou cenu. A na ty jsem zatím v žádném obchodě s oblečením pro děti letos nenarazila. :unsure: Ta s puntíkama je úplně božská!

boty3

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • Jak jsem syna vybavila na zimu aneb bez čeho se dítě neobejde – Matky v nesnázích
    2.11.2017 - 7:01

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)