mmmpamp

Matky lynčují nové “vylepšené” Pampers. A vy?

Není to tak dávno, co jsme byly pozvané na představení vylepšených Pampers Premium. No..zpětně, když se na to dívám, jsem ráda, že jsme zrovna v ten den s Miri nemohly jít. Představa, že budu věnovat svůj drahocený čas něčemu takovému, jako jsou nové Pampersky Premium, mě úplně nenaplňuje sluncem v duši.

Pampers kupuju Emilce úplně od začátku. Většinou měla Baby Dry a byla jsem s nimi spokojená. Přišlo mi, že jí bohatě stačí. Vydržely dlouho, neměla opruzeniny, neosypávala se po nich. Žádný problém. Sem tam jsme dostali nebo koupili Premium, ale tak nějak mi stejně byly sympatičtější “jen” ty Baby Dry. Viditelný rozdíl mezi nimi mi přišel jen v ceně. Před týdnem jsem viděla v akci nové Pampers Premium. Tak jsem si řekla, že ten “zázrak”, jehož uvedení ve světlech reflektorů jsme se nemohly účastnit, otestuji. Tedy ne na sobě (pochopitelně!!), ale jak jinak než na tom nebohém (ano-nebohém) dítěti. Koupila jsem je a… vyhodila tak peníze oknem.

Síťka, kterou výrobci vychvalují tolik do nebes, je vynález, za který bych toho koumáka, co ji vymyslel, při nejmenším poslala zpátky někam do laboratoře, aby si tu plínu sám vyzkoušel (ano, na sobě) a po pár hodinách mi řekl, jaké to je, mít na sobě malé bílé drolivé drobečky a opruzenou ….. víte co.. ;-) Teď si vlastně uvědomuji, že jsem možná ničemu a nikomu za tu dobu, co blog máme, tolik nenaložila! Tak asi je čas. Nakládám teď. Nové Pampers Premium NE! Za mě prostě NE! A…evidentně v tom nejsem sama.

Byla jsem překvapená, kolik komentářů od nespokojených matek jsem našla na Facebooku a webech pro maminky určených. Třeba bude vaše miminko patřit zrovna k těm šťastným, co s nimi problém mít nebude. Možná ale také budete natírat opruzeniny jako o život. Stejně jako maminky, které balení těchto “vylepšených” plenek vracejí ve velkém a bombardují výrobce nespokojenými komentáři. A tyto čtyři dámy, jejichž komenty jsem namátkou ofotila, jsou opravdu jen zrnkem v poušti plné naštvaných matek. Nedivím se jim. :unsure:

Snímek obrazovky 2017-04-25 v 22.15.06

Snímek obrazovky 2017-04-25 v 22.14.54

Snímek obrazovky 2017-04-25 v 22.21.40

Snímek obrazovky 2017-04-25 v 22.23.00

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 628 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

3 Komentáře

 • Čistící ubrousky Pampers: Ano nebo ne? – Matky v nesnázích
  14.6.2017 - 6:08

 • Jarka 2. března 2018 13:21

  Možná proto jsou Pampersky v akci :) viz. https://www.slewik.com/cs/deti-akce-levne-vyprodej/plenky-pampers/ Jinak já vždy beru Huggies a jsem spokojená. Neměnila bych :)

   
  • Tereza
   Tereza 2. března 2018 22:00

   Já mám dokonce pocit, že jsem někde četla, že jejich výrobu zastavili nebo dělali nová vylepšení ;-)