A81X1445

Nespravedlnost, která se promíjí!

Od pátého měsíce prohlížím Olího pusu několikrát denně. Ráno, když se vzbudí, během dne, když jí nebo se směje a večer, když ho koupu. Čekám na to, až mu poroste první zoubek a já ho s velkou slávou objevím a zakřičím to štěstím na manžela. Takhle nějak jsem si ten slavnostní moment představovala. Takže je vám jasné, že to, co si představujete, skoro nikdy nevyjde… :wacko:   ;-)

O víkendu jsem byla na oslavě tetiných kulatin, na které se sešla po dlouhé době celá rodina. Naposledy jsme se společně viděli na mojí svatbě a to už budou dva roky. :rose:

Těšila jsem se taky na moje sestřenice, které mají už dávno své rodiny (jedna má teď dokonce čerstvě narozenou holčičku). Oliverkovi je osm měsíců a oni ho ještě neměli možnost vidět, tak to byla taková premiérová příležitost a seznamování s novými přírůstky do rodiny. A to byla ta chvíle, kdy se to stalo…

Povídala jsem si se sestřenicí a syna jsem přitom držela v náručí. „Jé, ten je roztomilej! A on už má i zoubek!,“ řekla, když se na ni Oliverek usmál, netušíš, že já o zubu ještě nevííííím. „Ne, nemááááá!,“ okamžitě jsem zareagovala tak nahlas, až celá oslava ztichla. Vždyť první zub mám najít jááááá a čekám na to už tak dlouho. Hned jsem se mu podívala do pusinky a doufala, že viděla jen drobek z jídla nebo kousek papíru, který tak s oblibou ochutnává, že se určitě spletla….Bohužel. Nespletla. Drobek ani papír to nebyl. Nic z toho. Byla to pidi špička jeho prvního zoubku!

To ráno jsme s mužem spěchali, abychom byli na oslavě včas. Oliverek dlouho spal, takže jsme si museli pospíšit a já si prostě nevšimla. Strašná věc! Naposledy jsem mu kontrolovala zoubky večer předtím při koupání a to tam nic nebylo. A druhý den ta nepatrná špička…. Chápete to?! Není to pech??!! Sestřenici jsem nicméně musela dát za pravdu. A nakonec jsme se tomu společně zasmály. Za objev jí tímto ještě jednou moc děkuji. :heart:

Jak to bylo u vás? Našli jste zoubek, nebo kdo byl jeho objevitelem u vás? Napište mi, že nejsem sama, která nebyla první. :unsure:   ;-)

IMG_8723

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

5 Komentářů

 • Jitka Mazánková 18. března 2017 19:17

  Ahoj Miri, tak před naším dalším setkáním prohlédni důkladně Oliverka, aby náhodou zas někdo něco neobjevil. :yahoo: :bye: teta Jitka

  • Mirka
   Mirka 20. března 2017 09:47

   Ahoj teto, mám to v plánu. :rose: Tak snad příšte se mi to podaří. ;-) Měj se zatím moc hezky a těšíme se! :bye:

 • Hanka 23. března 2017 14:28

  :-) Tak to já první byla,Adélka tak slintala,4,5měsíce první jehlička a teď 7,5měsíce a má jich šest a další rostou ;-)

  • Mirka
   Mirka 23. března 2017 21:13

   Gratuluji, Hani! :good: Nám zatím roste pořád jen ten první. A ty další si už pohlídám! :heart: ;-) Ať se vám daří a mějte se krásně! :bye:

 • Kdy začít u dětí s čištěním zubů? – Matky v nesnázích
  22.5.2017 - 6:04

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)