1_image

POKRAČOVÁNÍ: Věci pro mimi, které jsou k něčemu a k ničemu

Včera jsem psala o tom, jaké věci mi v mateřství pomáhají a u kterých jsem – řekněme – čekala víc. Jestli jste to nečetli a teď máte chuť, tady to je: Věci pro mimi, které jsou k něčemu a k ničemu. Původně jsem do jednoho článku chtěla shrnout všechno to, co jsem si pro vás připravila, ale pak jsem si řekla, že by toho bylo moc. Zaprvé byste se asi učetli a zadruhé je mi jasné, že nemáte čas jenom na náš blog. ;-) Ale, když už jsem měla věci vybrané a nafocené, přišla mi škoda, se s vámi o ně nepodělit. Proto jsem se rozhodla, že ten zbytek doplním v pokračování. Jen ještě připomínám, že u všech věcí vycházím pouze z vlastní zkušenosti.  :rose: Takže:

Vlhčené ubrousky Babylove:

Vyzkoušela jsem hodně druhů, ale ze všeho nejvíc mi vyhovují ubrousky Babylove. Kromě toho, že jsou neparfémované atd., je úžasné, že když je vezmu do ruky, mám pocit, že jsou skutečné mokré. Na rozdíl o jiných, které když z balíčku vytáhnu, tak mi přijde, že už jsou dávno vyschlé.

11_image

Dezinfekce Aquaint:

Ta mi vytrhla trn z paty už mnohokrát. Hlavně, když jsem malého mimo domov krmila stříkačkou a nebylo, kde si umýt ruce. Nastříkala jsem si dezinfekci na ruce a bylo po problému. Nemusí se ani omývat. Pořídila jsem si i malé balení na cesty a beru ho tak všude s sebou.

7_image

Noční světlo:

Po narození malého jsem věděla, že potřebuju noční světlo, abych až budu Oliverka v noci přebalovat, ho plným světlem ,neoslepla´ a aby úplně neprocitl a mohl potom v klidu dál spát. Musela jsem si na něj ale nějakou dobu zvykat. Zpočátku mi vůbec nevyhovovalo (neměla jsem pocit, že s ním vidím). Teď už je to ale lepší. Dokonce mi někdy přijde, že svítí zase až moc. :rose:

1_image

Leporelo:

Tahle skládací knížka provází Oliverka od jeho narození. Byl to ten nejlepší kup, který jsme s mužem mohli udělat. Je to jeho nejoblíbenější hračka, u které se nemůže zranit. Zatímco s ostatními hračkami si pohraje a přestanou ho po chvíli bavit, tuhle má rád a stále se k ní vrací. Dokonce bez ní už ani nikam nevyjíždíme. :heart: Člověk by na první pohled řekl, nic moc, ale u miminek je opravdu oblíbená. Na rozdíl od tisíců jiných a dražších hraček vydávající různé pazvuky.

13_image

Elektrický přímotop:

Jestli nám něco vytrhlo trn z paty, tak je to přímotop. Dokud jsme ho neměli, Olí se nerad koupal a pořád plakal. Až potom, co nám naši přátelé řekli, že to může být tím, že je malému zima a doporučili nám přímotop, je u syna koupání nejlepší zábavou ze všech činností. Teplo je u miminka základ. Už jsem o něm psala zde: Na koupání je potřeba fígl!.

image(4)

Lahvičky se špičatým uzávěrem:

Kdybych byla výrobcem lahviček, dělala bych všechny uzávěry s rovnou plochou. U jedné lahvičky ho mám a využívám ho ráda i jako kelímek k míchání příkrmu. Je to praktické. ;-)

8_image

Roláček:

Tak tohle byl kup! Šla jsem kolem regálu s dětským oblečením, kde roláček visel a řekla jsem si, že se může hodit. Tehdy už začínal podzim a mně přišlo, že je nejvyšší čas, ho začít používat. Od té doby ho Oliverkovi dávám denně (teď v zimě určitě) a jsem za něj moc ráda. Je to úžasný ochránce krku a nepotřebuju měnit ani velikost. Přetáhnu ho jen přes synovu hlavičku a je to. :heart:

9_image

A jaké oblečení nebo věc (ne)vyhovuje vám? :rose:  

PS: Třetí pokračování už nebude. Aspoň do té doby, než nasbírám další zkušenosti s novými věcmi. ;-)  

Foto: osobní archiv

 

 

 

 

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

2 Komentáře

  • Jak uchránit dítě před mrazem – Matky v nesnázích
    23.1.2017 - 7:01

  • Čistící ubrousky Pampers: Ano nebo ne? – Matky v nesnázích
    14.6.2017 - 6:02

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)