15239166_709680145876111_69918149_n

Super video z New Yorku: Vánoce pro děti i rodiče!

Dnes pro mě začíná jeden z nejhezčích měsíců v roce. Prosinec miluju nejen proto, že v něm slavím narozeniny :rose: , ale hlavně kvůli Vánocům. Prvního dvanáctý je pro mě znamení, že odteď si budu užívat každý den pravé předvánoční atmosféry. Miluju ten kýč barevných ,světýlek´, vůni vánočního cukroví, svařáku a pestrých kouliček na stromeček. Jsem schopna, procházet se po Praze (i jinde  ;-) ) a pozorovat, co a jak je všude nasvícené a vyzdobené. Dokonce jsem přemluvila mého muže, abychom měli ,světýlka´ i na balkóně. A tak nám tam už nějaký ten rok dělají radost. Muž ví, že to mám ráda a že mě tím potěší. Dokonce si myslím, že se mu to nakonec i líbí. :-) I náš Maxík je ze všech těch ,blikátek´ fascinovaný, takže to vypadá, že příští rok jejich počet ještě zvýšíme. :heart:  

A protože se manžel právě vrátil z New Yorku, kam jsme s ním já a Maxík letět nemohli, natočil nám nasvícení domu Saks Fifth Avenue naproti Rockefellerovu Centru. Je to skvěle udělané. Před domem se tlačí po večerech stovky dětí i dospělých, jen aby viděli tuhle fantastickou světelnou show, která je doprovázena několika skladbami, například z filmu Sám doma. ;-)

Ani ostatní ,obchoďáky´ ale nezůstávají pozadu a předhánějí se ve vánoční výzdobě. Mrkněte se. :good:  

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)