15086802_703949603115832_1545622665_n

V tomhle bude váš chlapeček za frajera!

Mám pocit, že k nám letos Vánoce dorazily o něco dřív. Oliverek si už mohl ,rozbalit´ jeden ohromný dárek s naprosto kouzelnými kousky od mého oblíbeného F&F. Tolikrát jsem si už říkala, že návrháři, kteří pro tuhle značku navrhují, musí být snad ,nadlidi´. Zaprvé mají fantastické nápady, jak rozzářit oči dětí, aby pro ně svetr nebo čepice byly něco jako Lego mezi stavebnicemi, zadruhé, neruinují maminky, které na rozhazování na mateřské zrovna nemají a zatřetí pracují s materiály, které, když hodíte do pračky, nevytáhnete z 68 (a teď nemyslím Jágrův dres  ;-) ) 46-tku.

Asi nejvíc Olího zaujala kombinéza tygříka, kterou, když jsem mu oblékla, tak šly hračky okamžitě stranou. Místo toho se dlouze pozoroval v zrcadle a kdyby to šlo, díval by se na ,zvířátko´ proti sobě snad doteď. :heart: Druhá věc, se kterou by nejradši i usínal, je čepice tučňáka s velkou bambulí. Dokud jsme ji neměli, nasadit Olímu cokoli na hlavu, aniž by sousedé věděli, že jdeme ven, bylo takřka nemožné (vzpomenu si na sebe a hned vím, po kom to má  :rose: ). S tučňákem je ale všechno jinak. ;-)  

V tygříkovi se Olí ohřeje.

Mě dostaly z kolekce pro chlapečky fešácké džíny a svetry na zapínání. Žádné složité přetahování přes hlavu, ale jednoduše knoflíky. Pecka.

V téhle zimní bundě mrznout syn určitě nebude. Vyteplená flanelová košile s kapucí má zase víc využití. :heart:  

a81x3993

Radost mi udělal pletený overálek se ,zimním´ vzorem. Dá se nosit samostatně a v zimě se bude hodit i do fusaku. Opět páni návrháři a paní návrhářky mysleli i na to, že se dítě přebaluje, takže cvoky v rozkroku overalu jsou ideální. Parádu nadělají i proužkované ponožky, kostkovaná košile nebo triko s dlouhým rukávem. ;-)  

A protože chci, aby měl náš chlapeček na letošní první Vánoce krásné vzpomínky, rozhodla jsem se mu pořídit tenhle vánoční outfit.  :rose:

O holčičí kolekci psala Terka nedávno, jestli jste článek nestihli nebo si ho chcete oživit, tady je: Nová kolekce F&F pro holčičky mě dostala!.

No, řekněte, nemají se ty dnešní děti krásně?! ;-)  

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)