fus

Jak mi kamarádka vybrala fusak

Tak už jsem si ho konečně objednala!! Že to ale trvalo! Pamatujete jak jsem psala článek podle čeho vybírat fusak (Připravte své miminko na zimu)? Tak přestože jsem měla všechny ty body před sebou, nedokázala jsem se rozhodnout! Nebo takhle: Já tak nějak hledala levnější náhradu za ten, co se mi strašně moc líbil. Znáte to. Něco uvidíte, strašně to chcete, přijde vám to zbytečně drahé a tak si říkáte, že určitě najdete něco jiného a za nižší cenu. Jenže pořád na to nemůžete přestat myslet.

Stejně jako když jde o lásku na první pohled, taky se nechcete spokojit s nějakým náhradníkem! A stejně tak já toužebně slintala nad růžovým fusakem Elodie Details. Péřový dosahoval skoro až k pěti tisícům korun a ten s polyesterovou výplní k necelým čtyřem. Nevím proč jsem měla pocit, že mi někdo doporučoval, že musím mít ten péřový, protože nad peří není. Pak jsem si ale psala s kamarádkou zasloužilou matkou, která shodou okolností přesně ten fusak, do kterého jsem se zamilovala, má.

“Péřovej nekupuj! Za prvý nevíš, jestli nemá malá alergii a navíc za rok v něm budeš mít roztoče! Jo a prosim tě! Já ten svůj koupila na mimibazaru ještě s visačkama za mnohem nižší cenu než na stránkách těch fusaků!” To by ovšem nebyla kamarádka, aby mi tu úžasnou věc, kterou má doma, nezpropagovala. Asi vycítila, že se tak trochu bojím kupovat zajíce v pytli. A poslala mi tohle video!

Myslím, že by se docela solidně uživila prací “hand” modelky, nemyslíte?  ;-) Když jsem video dokoukala, nejradši bych se do něj totiž zachumlala sama!!! (možná ji začnu podezřívat z toho, že pro tu značku tajně maká)

Tím to ale stále nekončilo. Jen co jsem dokoukala video, přišel mi od ní odkaz na ten fusak! Na mimibazaru jej prodávala slečna za dva a půl tisíce. Což je tedy dost velký cenový rozdíl oproti původní ceně! Byl úplně nový a okamžitě jsem žhavila mail, ale pozdě! Někdo mi ho vyfoukl! Nakonec jsem ale našla ještě další dva odkazy. Jeden byl za 2400 a druhý za 2800. U toho prvního mi slečna napsala, že je objednává ze zahraničí a měla bych ho mít do dvaceti dní. Ten termín mě moc nenadchnul, ale druhá slečna neodepisovala a tak jsem si ho objednala. A teď se na něj těším jako malé dítě!!

A abych předala fusakovou štafetu dál, ve chvíli, kdy mi odpověděla druhá slečna s křížkem po funuse, rovnou jsem se jí zeptala, jestli ho nemá i v modré barvě pro Miri. Ta jej totiž také urputně shání :yes: A měla ho!

Pokud vás zajímá info o mém (tedy vlatně Emilčině) fusaku:

Vnější povrch fusaku 100% polyester, pod vrchní vrstvou je membrána z polyuretanu, která zabraňuje pronikání vlhka a větru. Výplň fusaků je 100% polyester, vnitřek jemný microfleece. Větru a voděodolný povrch udrží déšť a sníh bezpečně na vnější straně. Otvory pro 5-ti bodový pás jsou kompatibilní s většinou modelů kočárků. Elastický vršek fusaku lze obepnout kolem opěradla nebo použít jako kapuci. Přední díl lze díky zipům po obouch stranách zcela odepnout, ideální při přechodu z venku do vnitřních prostor. Kapuce je olemovaná umělou košežinou. Fusak se snadno udržuje, lze ho prát a sušit v sušičce.

Bohužel se vyrábí i spousta fejků. Podvodníci je prodávají jako na běžícím páse. Jak takový fejk rozpoznat, se dočtete v článku Fejky fusaků: Jak poznat originál?

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 550 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

2 Komentáře

  • Čtenářky! Zachránily jste mi peníze! – Matky v nesnázích
    25.11.2016 - 7:02

  • Adriana 19. červnaec 2019 17:52

    S manželem jsme kupovali na fusak na https://www.dudlu.cz/fusaky/ a vše proběhlo v pořádku, tak kdyžtak tam ;) :bye:

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)