14580501_677378755772917_1965233174_n

Unesli mě, ale velmi brzo vrátili!

Některé věci z vlastního života se dozvídáme až, když se sami staneme rodičem. Vyprávěla jsem své mamce, jak mě překvapilo, že se v dnešní době může ještě stát, že do některých obchodů nemůžete zajet s kočárkem, protože to třeba nedovoluje terén a majitelé obchodu takovou situaci neřeší, i když se jedná o obchod s dětským zboží, kde bych čekala nejvíc zákazníků právě z řad maminek (ale asi mají vyděláno a o jejich nákupy nestojí :scratch: ).

Nedávno jsem takovou situaci řešila. Jedu s naším chlapečkem a přede mnou obchod s pěti obřími schody, po kterých i kdybych zázrakem kočár vytáhla, tak to z Oliverka vyklepe duši. Takže co teď, buď jste nucena nechat kočár venku a vzít spící dítě s sebou, protože jinak nevíte dne ani hodiny, jestli byste dítě ještě v kočáru našla (hrozí ale, že přijdete i o ten prázdný kočár), anebo prostě do obchodu nejdete a nic nekoupíte. Plíny jsem ale potřebovala, tak jsem zavolala na prodavačku, která naštěstí měla kasu proti otevřeným dveřím. Ochotná dáma středního věku mi přinesla plíny ven, já jí zaplatila a v klidu jsem odjela. Takže, pokud tenhle článek tahle milá paní čte, děkuju ještě jednou! :rose:

Vyprávím to své mamce a najednou mi říká: „No, vždyť, když jsi byla malá, ještě v kočárku, tak mi tě jedna maminka od zeleniny odvezla.“ Vytřeštila jsem oči: „Cožeeee???!!! To jsi mi nikdy nevyprávěla! Mě ukradli?!“, „Dřív to nebylo možné, aby sis vzala kočárek do krámu. Běžně se nechávaly venku a ona měla stejný kočár a spletla si ho,“ vysvětlovala mi.

Rozumíte tomu?! Paní si splete kočár a ujede s ním tři sta metrů, aniž by si všimla, že veze úplně cizí dítě a ještě holku v růžové peřince místo svého kluka v modrém! Pocházím z malého městečka, takže nebylo těžké zjistit, kde se dotyčná nachází. Mamka nechala okurky okurkami a v infarktovém stavu a tempem hodném na olympiádu se za ní rozběhla a skoro jako v hororovém filmu, ji čapla za rameno. Podle vyprávění si netroufám tvrdit, která z nich byla víc v šoku. Důležité ale je, že všechno dobře dopadlo, a že nás děti vrátily tam, kam patříme… :rose:

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)