rasy2

Když vám po porodu padají nejen vlasy, ale i řasy..

Celou dobu jsem si tajně jásala, že mám vlasy v pohodě. A zatímco moje kamarádky vyčesávaly svůj vlasový porost po kilech, mně poprvé můj kadeřník vlasy pochválil. “Hele čekal jsem, že mi sem přijdeš brečet, že ti ty tvoje jemný vlasy vypadaly a ty je máš kvalitnější než kdy dřív!” řekl mi úplně poprvé za celých deset let, co k němu chodím!!! Vždycky o mých vlasech mluvil jako o chlupech! :wacko: Takže jsem byla štěstím bez sebe!

Než naštvaně opustíte tuto stránku, zadržte. Hned vás uklidním! Vlasy mám sice zatím dobrý, ale potkalo mě něco horšího – nebo chcete-li něco rozhodně srovnatelného. Asi týden jsem se nelíčila a když ano, tak jen lehce a nějak jsem tomu asi nevěnovala pozornost, protože nevím, jak jinak si vysvětlit, že jsem si nevšimla takové zásadní věci!!! Přišlo to až když jsem se rozhodla udělat si pořádně make up, stíny, linky a pořádné řasy! No – a v té chvíli mi s hrůzou došlo, že skoro žádné řasy nemám!

Jako fakt jsem myslela, že špatně vidím. Na každém oku byly jen asi 4 dlouhé řasy a ten zbytek opelichané štětiny! Ještě než přišly myšlenky na to, že si to půjdu hodit, vzpomněla jsem si, že jsem asi před rokem dostala takové sérum. Tehdy jsem ho používala na obočí – protože jsem ho chtěla zahustit a fungovalo to! Tak jsem zahájila misi “hledáme sérum” a hele! Našla jsem! Musím teda říct, že to není úplně levná zaležitost, ale SORRY JAKO řasy jsou řasy a po tomhle rostou sakra rychle!

Uvádějí 4-6 týdnů. Je tam takový mini štěteček, kterým si uděláte jakoby linku na víčku těsně u řas. Vždycky večer po odlíčení. Ale pro mě tedy bylo 4-6 týdnů jako věčnost! Takže jsem se vybodla na líčení (líčila jsem se jen pro ty nejnutnější případy-jako třeba abych manželovi nedělala ostudu) a poctivě 3x denně (ano zním jako magor) si to plácala na víčko! Teď už je to 3 týdny a už mám zase řasy! Díky bohu! :yes:

Takže pokud máte podobný problém, nebojte se do toho ty prachy dát. Sérum ale vydrží fakt dlouho, protože toho ke každodenní aplikaci spotřebujete minimum. ;-) Už si to objednala i moje kámoška, protože jak říká: “Já chci pořádný smetáky!” :yahoo:

Najdete to tady: Skinso

picsart_10-05-10-17-24

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

3 Komentáře

  • Zachraňte své vlasy po porodu! – Matky v nesnázích
    21.10.2016 - 8:01

  • Jarní očista: Buďte ještě krásnější! A zadarmo! – Matky v nesnázích
    3.5.2017 - 5:56

  • Krásné, husté vlasy: Můj tip proti padání vlasů po porodu – Matky v nesnázích
    4.10.2018 - 6:01

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)