oci

O oku z Kašparovy krávy

Taky se vám stává, že dítěti koupíte něco, o čem si myslíte, že mu bude třeba až za měsíc a ono ne? Ono je mu to akorát! (a to v lepším případě) Což znamená, že za měsíc už budete shánět něco jiného.. Přesně to je můj případ! Pamatujete, jak jsem si vyjela na nákupy do Drážďan? Tak ponožky od půl roku jsou Emilce už teď, pletené kamašky, které jsou od osmi kilo, jsou jí také už teď, přestože má teprve 6 kilo a vlastně jsem tak jako trochu naštvaná! :wacko:

Víte, jak podle mě probíhá štítkování oblečení u výrobců? Dají si vínko nebo něco tvrdšího, zapálí si cigaretku, rozloží si na stůl dětské oblečky a říkají:

“Hele tak sem dáme třeba štítek od 8kilo a tady to dáme od půl roku až! Když nebude to dítě moc tlustý, tak to prostě musí klapnout! A když bude, tak to dítě nemaj ty matky tolik krmit! A víš co? Já bych jim sem prostě dal na výběr! Hele šoupneme tam, že to je od půl roku až do jednoho roku – za to na nás nikdo naštvanej bejt nemůže a pro sychr tam hodíme ještě ta kila! A je to! A můžem jít na jedno!”

Já samozřejmě vím, že mám tak trochu oko z kašparovy krávy, protože mám pořád pocit, že mám doma mrňavé miminko a když vidím ty obří oblečky, tak mi přijde nemožné, že to je právě ta velikost, kterou by měla moje holčička měla mít! Aktuálně Emilka nosí velikost 68! Ale některé 68 jsou jí těsné, v jiných ale právě naopak plave! Takže když jsem narazila na Feedu na jeden super overal, neponechala jsem nic náhodě a objednala jsem pro sychr hnedka velikost 74! A mám pocit, že to je jedno z mála míst, kde velikosti opravdu odpovídají – protože jak jsem zjistila, poté, co mi ho dovezli, k mé smůle, je Emilce velký :cry: Což ale odpovídá jejím rozměrům! Aspoň má tedy konečně něco, co jí není hned ze začátku tak akorát! ;-)

Hlavně musím říct, že až do teď jsem žila v domnění, že se na těchto stránkách dá koupit jen drogerie, jídlo pro miminka, kosmetika nebo různá lehátka a další podobné věci pro děti. Oblečky pro nejmenší mě mile překvapily! A protože jsme do teď s Emilkou jely ve světle barevných tónech, rozhodly jsme se tentokrát odvázat a tak je kombinéza růžovo tmavě modrá ;-)  Pokud se vám líbí tak, jako mně, najdete ji tady! Pokud ne, mrkněte na další věci sem. Výběr je docela velký  ;-)

A tady už – naše malá top modelka  ;-)

20160926_112835

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 619 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)