mts

Tohle na mužích nesnášíme!

Zrovna nedávno mě na Facebooku praštilo do očí hned několik hrubek. Nemluvím o obyčejných chybách – ty dělá někdy snad každý. Myslím fakt hrubky, které mě dostaly úplně do kolen. Často neodolám a koment onoho dotyčného okomentuji, protože mám pocit, že by ten člověk měl vědět, že by si měl před spaním pročítat knížku Pravidla českého pravopisu. Opravdu teď nemluvím o nějaké interpunkci! Jsou ale prostě slova, ve kterých snad chybovat ani není možné! A když pak vidím věty jako tyto, říkám si: “Je! Je to možné!”

“Měli by si zalýt zahradu”

“Všychni se na to podívejte”

a nebo

“Opravdu umýte pobavit..”

Proč to píšu? Včera na toto téma přišla řeč, když jsem si psala s kámoškou! “Představ si, že mě balí týpek, kterej je fakt kus! Ale TY VOLE, ta jeho čeština! To nebude ani na sex! Natož tak na vztah! Bych se propadla chodit s někým, kdo je tak blbej,” psala mi. Mám tak ráda její příběhy! To víte, já už to roztočím maximálně tak doma s plínama a nebo, když zapnu mixér s příkrmem. Doufám ale, že pochopíte, když tentokrát nebudu jmenovat, která kamarádka to byla. ;-)

Hned jsem si díky ní vzpomněla, když jsem si v minulosti dopisovala s jedním klukem, co mě zval na rande a v sms mi napsal: “Jdeš do vani?” Ano – myslel opravdu VANU! Tu věc, ve které se koupe a napsal to s “i”! Vždyť celý život všichni říkáme, že chodíme do vany, ne? Nikdy jsem nikoho neslyšela říct a nedej bože napsat “do vani”! Takže určitě pochopíte, že v tu ránu bylo po lásce, protože to pro mě bylo, jako kdyby dorazil na rande obalený v hnoji (ne, že by se mi to někdy stalo). Prostě nesnáším na chlapech, když píšou hrubky! A když mají ošklivé zuby a žádný smysl pro humor! A tak mne napadlo vysondovat od dalších kamarádek, co je totálně odradí a nápadníci pak u nich už nikdy nedostanou druhou šanci. Takže tohle vzkazují kámošky:

Tohle na vás nesnášíme a ničíte si tak šance na úspěch:

1.) Špatné zuby – chceme zkrátka oslnivý úsměv

2.) Špinavé nehty – je to nechutné!

3.) Když nevíte, co je parfém – ano, i v dnešní době, je vás stále spousta!

4.) Když jdete hnedka na věc – pochopte, že i když se nám líbíte, tak chceme hrát tu hru na hodnou holku! Spoustu z nás rozčiluje, že si o nás myslíte, že jsme snadná kořist!

5.) Když začneš mluvit a zjistíme, že jsi křupan! (tady ti nepomůže nic!!!) 

A další mé kamarádky napsaly:

6.) Nesnesu namachrovaný frajery bez smyslu pro humor!

7.) Když otevře pusu a mluví jak retard!

8.) Když je hloupej! (asi viz bod č.7) (tady nepomůže ani encyklopedie! My poznáme, když jsi blbej!)

9.) Když na mě dělá chytrýho – máme rády inteligentní muže, kteří nás vědomostmi oslní, ale nepovyšují se. Nedělají z nás blbky!

10.) Když skáče do řeči – vypadá to pak, že vás vůbec nezajímáme

Přiznám se, že to seznamování singl holkám nezávidím a naštěstí už výběr ideálního muže nemusím řešit. Já ho doma mám ;-)  Všem ostatním, co stále hledají a potkávají čísla 1 až 10 přeji, aby našly jedenáctku.

A co vy pánové? Poznali jste se v některém z bodů? :yahoo:   ;-) Co takhle nám napsat, co nemáte rádi na ženách? Můžete na info@matkyvnesnazich.cz  ;-)

 

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

1 komentář

  • Tak už vím, proč nehubnete ikdyž chcete! – Matky v nesnázích
    16.9.2016 - 6:00

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)