oblecky

Tip, kde nakoupit levně pro miminko

Musím říct, že mě začalo unavovat, když jsem viděla, že za dva páry ponožek pro dítě, kterému jsou za 14 dní malé, chtějí některé obchodní řetězce dvě stovky. Vždyť za tolik si ponožky nekupuji ani já. Stejně tak nevidím důvod, proč bych měla za pár hadříků nechat v obchodech tisíce. Tím samozřejmě neříkám, že je mi jedno, co mé dítě nosí. Pochopitelně chci, aby měla Emilka krásné oblečky, ale nehodlám za mini pidi svetřík utratit osm stovek. Dá se totiž koupit stejně krásný za pár šupů. Kde?

V Dráždanech v Primarku. Pro spoustu rodičů to nebude žádný nový objev, ale kdybyste náhodou o tomto božském místě ještě neslyšeli, tak vřele doporučuji. Pět párů miniponožek za euro, některé svetříky vyjdou v přepočtu na devadesát korun a pokud byste chtěly, holky, odměnit i sebe, není problém si tam koupit třeba zimní bundu za pětistovku jako já. Je fakt skvělá a mám z ní velkou radost! ;-)

Já jsem na drahé značky nikdy nebyla. Víc peněz jsem ochotná dát za kvalitní kabelku nebo boty, ale u oblečení mám vždycky radost, když se mi poštěstí levnější kousky. A taky že jo.

Takže tady návod na cestu:

1.) Zvolte si kamarádku, se kterou vydržíte déle než pět hodin a nepoleze vám na nervy

2.) Dejte si záležet s výběrem jízdenek, protože si můžete koupit zpáteční jak za 400, tak za 1500! Jen to chce mít dobré oko a šťastnou ruku.

3.) Nespoléhejte na to, že na Hlavním nádraží v Praze vyměníte Eura výhodně. Chtěla jsem mít aspoň trochu hotovosti, ikdyž jsem plánovala platit kartou a ti zloději mě chtěli stáhnout o 40 Euro na poplatku za to, že si to u nich vyměním. Asi si dokážete představit, kam jsem je poslala

4.) Když nemáte hotovost, doufejte, že vám bude karta fungovat (a nebude stávkovat jako mně minulý rok na Bali)

5.) Pokud jedete s kámoškou a bez dětí, předpokládám, že nekojíte, takže si připravte dobrou náladu a žaludek na pár skleniček

6.) Pokud se chcete opít, udělejte to radši až po nákupech, abyste pak nebyla překvapená, co jste to vlastně nakoupila

7.) Pokud se opijete po nákupech, užijte alkoholu pouze tolik, abyste našla cestu zpátky na vlak

:yahoo:

Že se vám tam nechce jet, protože to je daleko? Z Prahy tam jste vlakem za dvě hodiny a nemusíte řešit žádnou navigaci nebo se rozčilovat za volantem. Navíc z vlakového nádraží tam trefí i úplný blbec bez orientace (tedy já i moje kamarádka) stačí jít jen rovně a do deseti minut jste tam! Pokud byste chtěly vyrazit s dítětem a manželem, ani to není problém. Je tam i pánská sekce  ;-)

Tohle je jen část toho, co jsem naší holčičce koupila a stálo to pár korun :)

img_20160912_211926_1473714762217

 

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)