dvtri

Jak se stát supertátou

Tak tohle si musíte rozhodně přečíst! Stalo se tak nějak zajetým pravidlem, že jsou to maminky, kdo dělá vše pro děti. Přitom jsou to většinou tátové, kdo táhne finančně chod celé domácnosti a přesto se na ně často zapomíná. Přiznám se, že se mi vždycky líbilo, když jsem někde viděla dítě s tatínkem. A když ten tatínek dělal, co dítěti na očích viděl, byla jsem z toho úplně paf. Dle názorů mých svobodných kamarádek je to neskutečně sexy! Snad se nebudu muset časem bát o svého manžela! Když totiž vidím, jak to s dcerou umí, vždycky mě to dostane.

No a teď si představte, že nás před pár dny kontaktoval táta, který kvůli svým dětem začal podnikat! To už je na úplné sednutí na zadek! ;-) Když vám přijde zpráva: “Jsme malá společnost a já obyčejný tatínek tří dětí, kterého už nebavila nemožnost sehnat kvalitní dětskou kosmetiku…. Rád bych vám nabídl možnost otestování produktů,” prostě neřeknete ne! (a nebo jsme skočily na špek a David, jak se trojnásobný táta jmenuje, má skvělé obchodní dovednosti a protože jsme po porodu přecitlivělé matky s mlékem na mozku, utáhl nás na “obyčejného tatínka”) Ať je to tak, či tak, prostě nás to zaujalo. Spíš si ale myslíme, že ta varianta Á), že to je sympaťák, je správná! ;-) No hele! Máme i foto  ;-)

dv2

Stejně jsme si ho ale prokleply! A značku pochopitelně taky!!! Poté, co jsme zjistily, že jsou produkty čistě z přírodních surovin, převážně se složkami včelích produktů, řekly jsme si, že se s vámi o tohle info podělíme. A taky protože celkově podnikání na mateřské a nebo podnikání, které je pro děti, fandíme.

Pozor ale, kdybyste měly, holky, místo kosmetiky zájem o něj! Je šťastně ženatý už deset let, jeho dětem je 2, 4 a 6 let! Hezky si to naplánovali, co? ;) A oddaný je nejen své ženě (správně!), ale aktuálně i svému byznysu. Myšlenka na podnikání se mu v hlavě usídlila před půl rokem a samotné podnikání rozjel teprve před měsícem!

Rozhodně je to muž činu. Teprve včera jsme se domluvili a dnes už mi pípala sms s časem doručení balíčku!! A pozor! Supertáta nezapomněl ani na vás, naše čtenářky! Posílá malý balíček speciálně pro jednu z vás! :)

Produkty můžete omrknout tady na Trudi Baby a začněte se těšit na soutěž! Už brzy… ;-)  (pro nedočkavé – někdy po neděli) :yahoo:  

Tady je e-shop www.trudi-baby.cz

A pokud vás zajímá info o výrobcích, tak to najdete tady :) www.trudibaby.cz

Informace o autorovi

Tereza
Tereza
Autor s 624 příspěvky
Více informací o Tereza

Snažím se v životě nemalovat si černé scénáře. Proto mám ráda citát A. Lincolna: „Většina lidí je tak šťastná, jak šťastná se rozhodla být.“

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)