14081007_653860431458083_1403457212_n

Všechno nejlepší, tatínku! Tvůj Oliverek Maxíček

Je mi teprve šest týdnů, takže si na svoje první narozeniny ještě počkám. Ale narozeniny dnes slaví můj tatínek. Maminka mi říkala kolikáté, ale už jsem to zapomněl. A protože jsem chtěl popřát společně s ní, ale ještě neumím psát, tak jsme se domluvili, že mi s tím pomůže. Chtěl jsem, aby měl ráno překvapení, až se probudí a přečte si to. :rose:  

„Milý tatínku, s maminkou ti přejeme všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, hodně zdraví a štěstí. Jsem moc rád, že jsem se narodil tobě a že jsi můj tatínek. Skoro jsme mohli mít narozeniny ve stejný den nebo aspoň ve stejný měsíc, ale to nevadí, jsme jen kousek od sebe a slavit můžeme i tak společně. :rose:  Moc jsem se těšil, až mě budeš chovat, až si budeme povídat a budeš mi ukazovat všechny nové věci. A až trochu povyrostu, tak si spolu budeme i hrát. Teď už jsem unavený a zavírají se mi oči, ale mám tě moc rád. :heart: Tvůj Oliverek Maxíček.“ 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 392 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)