image

Každý pomocník dobrý!

Než jsem začala používat věci na miminko, vůbec jsem netušila, jaké poklady se mi doma ještě během těhotenství střádají. Některé jsme s mužem koupili, protože si to výbava na děťátko žádala, některé máme díky našim úžasným přátelům, které ty samé věci používali pro své děti, které jim už ale odrostly, takže nám je půjčily a ušetřili nám tak spoustu shánění, ale hlavně peněz. Protože, co si budeme povídat, dneska za stovku koupíte tak akorát ,prd´.

Co jsem si ale z těch všech ,hračiček´ oblíbila, je naprosto fantastický odkapávač, kterému podomácku říkám ježek. ;-) Naprosto jednoduchá, ale moc šikovná věcička, která mi hodně ulehčuje kolotoč kolem Oliverka. Potom, co každé tři hodiny omyju lahvičky, uzávěry, dudlíky, všechny rozebrané díly k odsávačce a jiné věci potřebné ke kojení a přikrmování, jednoduše je nabodnu na umělohmotné tyčky a nemusím je už dál vysušovat, zbytečně patlat papír nebo utěrky, na které bych to asi jinak pokládala.

Jakmile se pak nachýlí opět čas ke kojení (mám pocit, že je to vlastně pořád  :rose: ), natáhnu se jen pro všechny věci a jsem připravena malého hned nakrmit. Za normálních okolností bych to možná ani tak neocenila. Prostě si řeknete, co, normální odkapávač, ale, když se vám stane dennodenní součástí života a jste na něm závislá, teda nejen já, ale i můj syn, tak začnete víc a víc děkovat, že ho máte. :good:

Holky, maminy, jakého pomocníka jste si našly vy? Napište, ať máme víc tipů pro všechny. :bye:  

image (1)

 

 

 

 

 

Informace o autorovi

Mirka
Mirka
Autor s 394 příspěvky
Více informací o Mirka

John Lennon: "Láska je odpověď." Mirka: "A produktem lásky je nový život...se spoustou otázek."

Další příspěvky

Zanechte komentář

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)